Zgłoś sugestię

Ładowarka sieciowa Premium Blue Star microUSB 1A

producent: Blue Star
kod producenta: SIECMICROUSB1A
symbol: AKGSMLADSIBLUSTMIC1A
EAN: 5901737182753
15,72 
19,90 zł (~21%)
cena netto: 12,78 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i
dostawa od: 7,90 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

Prezentujemy ładowarkę sieciową Premium Blue Star microUSB o mocy ładowania 1A. Idealna do wszystkich urządzeń z gniazdem microUSB co czyni ją wysoce uniwersalną. Ładowarka wyposażona jest w układy zabezpieczające.


  • Ładowarka sieciowa marki Blue Star
  • Produkt klasy PREMIUM
  • Wysoce uniwersalna!
  • Posiada wszystkie certyfikaty (w tym CE, LVD)
  • Wyposażona w układy zabezpieczające
  • Dedykowana do wszystkich urządzeń z gniazdem microUSB
  • Moc ładowania: 1A
Mamy przyjemność zaprezentować w naszej ofercie ładowarki GSM marki

Specjalnie dla tych, którzy pragną mieć dostęp do zasilania w domu czy też w samochodzie, bez konieczności rozbijania banku! Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z bogatą ofertą produktów najwyższej jakości.

Każdy użytkownik smartfona za pewne nie raz spotkał się z koniecznością szybkiego naładowania telefonu w wypadku podupadającej baterii. Blue Star rozumie potrzeby nowoczesnego właściciela telefonu, oferując wysokiej jakości ładowarki, gwarantujące bezpieczne i szybkie ładowanie sprzętu.

Linia Premium jest gwarantem najwyższego bezpieczeństwa i najwyższej jakości materiałów zastosowanych do produkcji. Ładowarki z linii Premium od Blue Star zapewniają wytrzymałość i długość działania porównywalną, a nawet lepszą od produktów oryginalnych.

Decydując się na ładowarkę Blue Star, wybieramy przede wszystkim pewnego producenta, który nie mydli oczu zapewnieniami o kosmicznej mocy ładowania, a nie daje użytkownikowi gwarancji bezpieczeństwa użytkowania swojego produktu.

Blue Star oferuje tylko sprawdzone, pewne produkty, gwarantując prawdziwość podanych parametrów. Do tego - ładowarki Blue Star posiadają układy zabezpieczeń przed skokami napięcia; a także opatrzone są wszelkimi certyfikatami, świadczącymi o jakości ich wykonania, co potwierdził Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania w Krakowie.

Ładowarki zostały także przebadane w Centralnym Laboratorium UKE.

Każdy użytkownik smartfona za pewne wie, jak prądożerne potrafią być te urządzenia, i jak bardzo konieczne jest posiadanie ładowarki w ciągłej gotowości. Blue Star przychodzi tu z pomocą, wprowadzając do gamy swych produktów ładowarkę sieciową dedykowaną do wszystkich urządzeń mobilnych z gniazdem microUSB.

Zapewniamy, iż zdziwisz się, jak szybko ładowarka od Blue Star stanie się nieodłącznym kompanem każdej podróży.
Spróbuj, a przekonasz się!Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP.

Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade