Zgłoś sugestię

Kuchenny nóż ceramiczny do plastrowania 13 cm (czarne ostrze)

marka produktu: Kyocera
symbol: nozcerczarkyouni13
338,79  cena netto: 275,44 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 318,46 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 298,14 zł
wysyłka od: 0,00 zł
Produkt obecnie niedostępny
  • Ceramiczne ostrze - wyjątkowo lekkie i trwałe
  • Długośc ostrza: 13 cm
  • Kolor ostrza: Czarny
  • Zastosowanie: Wyjątkowo uniwersalny
  • Wyprodukowane w Japonii

Nóż kuchenny przeznaczony do wszelkiego rodzaju "codziennych prac kuchennych ". Doskonale sprawdza się zarówno przy krojeniu pieczywa (zwłaszcza gorącego) jak i warzywach, wędlinach czy mięsie. Jego ostrze jest wystarczająco krótkie, aby zapewnić doskonałą kontrolę i precyzje podczas krojenia oraz wystarczająco długie, aby sprostać nawet tym większym produktom.
Ostrze - Wysokiej klasy, szlachetna ceramika twardością zbliżona do diamentu, wytwarzana na bazie dwutlenku cyrkonu (ZrO2).

Dzięki ceramicznemu ostrzu, wszystkie produkty (zwłaszcza warzywa i owoce) pozostają pełne witamin i "oryginalnego" smaku nawet po kontakcie z nożem (w przypadku metalowego/stalowego ostrza część warzyw zmienia smak i kolor np. sałata ciemnieje).

Długość ostrza - 13 cm

75mm nóż kuchenny, idealny do obróbki małych powierzchni. Krótkie i cienkie ostrze pozwala na łatwe manewrowanie a zaostrzony czubek pomaga w wykrawaniu niechcianych miejsc w owocach i warzywach.
   Ostrze - Wysokiej klasy, szlachetna ceramika twardością zbliżona do diamentu, wytwarzana na bazie dwutlenku cyrkonu (ZrO2).
   Dzięki ceramicznemu ostrzu, wszystkie produkty (zwłaszcza warzywa i owoce) pozostają pełne witamin i "oryginalnego" smaku nawet po kontakcie z nożem ( w przypadku metalowego/stalowego ostrza część warzyw zmienia smak i kolor np. sałata ciemnieje).
   Długość ostrza - 7,5 cm

Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny

Cechy produktu Kuchenny nóż ceramiczny do plastrowania 13 cm (czarne ostrze)
Rodzaj ostrza
Ostrze ceramiczne
Kolor ostrza
Czarny
Długość ostrza [cm]
13
Rączka
Tworzywo sztuczne
Kolor rączki
Czarny
Seria
Czarne ostrza
Zastosowanie
Uniwersalne
Gwarancja
3 lata
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade