Zgłoś sugestię

Kolorowe klocki drewniane w wiaderku do budowy miasta 100 elementów

producent: Pozostali
kod producenta: KX6905
symbol: KLOCDREWMIASTO2100EL
59,90  cena netto: 48,70 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 54,51 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 49,61 zł
dostępność: Dostępny w ciągu 2 dni
wysyłka od: 7,90 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

Kolorowe drewniane klocki mają różne urozmaicone kształty oraz różne rysunki. Sorter dołączony do wiaderka pomaga maluchowi uczyć się kształtów, a budowanie najróżniejszych budowli z klocków pozwala ćwiczyć koncetrację, wyobraźnie oraz logiczne myślenie u dziecka. Zabawa również dobrze wpływa na kordynację wzrokowo ruchową.


  • materiał: drewno
  • ilość w zestawie: 100 elementów
  • wiek dziecka: 3 lata +
  • wymiary wiaderka: 23, 5 cm x 20 cm
  • zapakowane w wiaderko z sorterem.
  • przednia zabawa przy budowaniu różnych konstrukcji.
  • nauka przy rozróżnianiu kształtów
  • kolorystyka przyciągająca uwagę dziecka.
  • klocki z rysunkami

W wiaderku jest 100 sztuk kolorowych klocków w różnym kształcie, oraz rysunkach. W zestawie znajdziemy takie elementy jak drzewa, ludzi, fasady budynków, samochody co umożliwia maluchowi ułożenie swojego małego miasteczka. Mają również charakter edukacyjny ponieważ na części klocków znajdują się cyfry oraz znak plusa, minusa i mnożenia. Samodzielne tworzenie z przedstawionych klocków już od najmłodszych lat pozwoli maluchowi ćwiczyć swoją cierpliwość i wyobraźnię.

 

Klocki są bezpieczne do zabawy a żywe kolory przyciągną uwagę oraz zapewnią dziecku nie tylko dobrą zabawę ale również naukę poznawania kształtów, kolorów jak i dzięki rysunkom na klockach zdobywać wiedzę o otaczającym go świecie.

Zestaw zapakowany jest w materiałowy worek oraz w eleganckie tekturowe wiaderko z rączką, co umożliwi przechowywanie, oraz przeniesienie klocków w inne miejsce a za pokrywkę służy plastikowy sorter. W wiaderku znajduję się również mała książeczka z ilustracjami, na której są pokazane różne zbudowane konstrukcje. Idealny pomysł na prezent dla małego budowniczego.

Cechy produktu Kolorowe klocki drewniane w wiaderku do budowy miasta 100 elementów
Materiał
drewno
Wiek dziecka
3 lata +
Ilość elementów
100
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade