Zgłoś sugestię

Jubilux - Posterunek Policji 503 elementy

producent: Jubilux
symbol: dtdzabjubpospoli503
93,90  cena netto: 76,34 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 91,66 zł
dostawa od: 7,90 zł
Produkt obecnie niedostępny
  • Wysoka jakość
  • Kompatybilne z klockami Lego
  • 503 elementy

Jubilux jest znanym na całym świecie producentem i eksporterem zabawek. Jest na rynku od 1997 roku. Głównymi produktami firmy są zabawki edukacyjne takie jak klocki i inne zabawki konstrukcyjne. Wszystkie klocki są kompatybilne z klockami Lego.
Firma stawia sobie za główny cel jakość i bezpieczeństwo produktów. Gwarancją tego jest utalentowana kadra projektantów. Woma jest zaufanym producentem, który ma na swoim koncie sukcesy biznesowe na całym świecie.
Zabawki Jubilux przynoszą wiele radości zarówno dzieciom jak i ich rodzicom. Życzymy udanej zabawy!

Klocki JUBILUX z Serii „Policja”kompatybilne z klockami Lego. Z klocków można zbudować pojazdy i helikoptery policyjne oraz posterunek policji. Wszystkie klocki są wykonane z odpornego tworzywa ABS i posiadają certyfikat EN71. Klocki WOMA charakteryzują się dużą dokładnością wykonania oraz trwałością.

Uwaga alarm na posterunku policji! Trzeba schwytać zbiegłego więźnia i umieścić go w więzieniu. Do akcji włączają się wszystkie jednostki. Helikopter patroluje teren, policjant na motorze gna szukając zbiega, policjanci autem policyjnym jadą tuż za nim. Karetka więzienna już czeka na przestępcę. Akcja może skończyć się tylko powodzeniem.

Specyfikacja:

  • Ilość elementów: 503
  • Rozmiar: 22 x 5,5 x 32 cm
  • Wiek: powyżej 6 lat


Zestaw:

  • 503 elementy (zestaw zawierający figurki policjantów, przestępcy, kwaterę główną, karetkę więzienną, samochód policyjny, motor, helikopter oraz liczne akcesoria)
  • Instrukcja


Uwaga:
Zabawka zawiera drobne elementy. Ryzyko zakrztuszenia. Zabawka nie dla dzieci poniżej 6 lat.


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade