Zgłoś sugestię

Folia ochronna Tempered Glass ze szkła hartowanego do iPad 2 / 3 / 4

marka produktu: Screen Guard
kod producenta: GSM007138
symbol: TEMPGLASIPAD234
EAN: 5900495295842
16,51 
20,90 zł (~21%)
cena netto: 13,42 zł
Najniższa cena regularna w ostatnich 30 dniach: 20,90 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i
dostawa od: 8,90 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

Prezentujemy ochronną folię Tempered Glass ze szkła hartowanego na wyświetlacz tabletu. Folia dedykowana jest do urządzenia iPad 2 / 3 / 4. Szkło jest grubości 0,33 mm. W zestawie znajdują się wszystkie elementy niezbędne do aplikacji: folia, aplikator, ściereczka do usuwania kurzu, ściereczka do odtłuszczania ekranu, ściereczka do usuwania pęcherzyków powietrza.


 • Folia ze szkła hartowanego
 • Odporna na stłuczenia i zarysowania - optymalne rozwiązanie w celu kompleksowej ochrony ekranu LCD
 • Odporna także na substancje płynne
 • Model dedykowany do urządzeń iPad 2 / 3 / 4
 • Bez kleju!
 • Bez przycinania!
 • Łatwa w aplikacji!

Prezentujemy niezwykle praktyczną i wytrzymałą folię ochronną dla urządzeń iPad 2 / 3 / 4.

Tym razem absolutna nowość - folia ze szkła hartowanego! Uczyni Twój ekran niezniszczalnym.

Co to jest?
► Jest to cienka, niemal niewidoczna powłoka, którą aplikuje się na wyświetlacz. Folia ochronna dzięki odpowiedniej strukturze tworzywa działa jak tarcza, chroniąc delikatny ekran LCD przez zarysowaniami oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Ponad to, nasza folia minimalizuje refleksy odbijające się w ekranie, a także poprawia przejrzystość obrazu! Do tego - po poprawnym umieszczeniu na ekranie staje się niezauważalna. Chroni Twój tablet, podczas gdy Ty nawet nie pamiętasz, że tam jest!

Czym różni się szklana folia od zwykłej folii?
► Nie jest to tworzywo sztuczne, lecz najprawdziwsze i najwytrzymalsze szkło hartowane. Grubość folii to 0,33mm - optymalnie by ochroniła ona wyświetlacz przed stłuczeniem, uderzeniem, pęknięciem lub poważnym zarysowaniem. Jest to idealny krok w celu skutecznego zabezpieczenia swojego telefonu.

Dbam o swój telefon, po co mi taka folia?
► Wierzymy, że każdy Applowicz troszczy się o swoje urządzenie i zapewnia mu wszelkie wygody. Jednakże w pośpiechu życia codziennego, ekran LCD Twojego telefonu narażony jest na wszelkiego rodzaju mikro zarysowania oraz uszkodzenia, które z czasem stają się bardzo zauważalne i znacznie obniżają komfort użytkowania. Pewnego dnia zdziwi nas, na jak bardzo zaniedbany i spracowany wygląda nasz ekran. Tu z pomocą przychodzi nasza folia ochronna. Aplikacja zajmuje mniej niż 60 sekund, a w efekcie wyświetlacz Twojego iPada jest stale chroniony!

Czy aplikacja wymaga narzędzi?

► Nic z tych rzeczy! Założenie folii ochronnej na wyświetlacz trwa mniej niż 60 sekund i nie wymaga absolutnie żadnych narzędzi, ani też specjalistycznych umiejętności. Folia umieszczona jest między dwoma podkładami zabezpieczającymi; najpierw należy zdjąć jeden i przyklejać folię do ekranu jednocześnie odklejając drugi podkład. Szczegółową instrukcję znaleźć można na tyle opakowania.

Czy folia na pewno będzie pasować?

► Oczywiście! Nasza folia jest dedykowana do konkretnego modelu urządzenia, nie będzie więc trzeba nic skracać, dopasowywać, czy przycinać. Folia posiada specjalnie wykrojone otwory, by nie zasłaniać głośnika oraz przycisku home.

Czy folię można potem wymienić?
► Nie ma ku temu żadnych przeszkód. Jeżeli pierwsza folia zacznie objawiać oznaki zużycia - można ją odkleić i na jej miejsce przykleić nową. Odklejona od ekranu folia nie zostawia odcisków, odbarwień, ani nieatrakcyjnych klejących śladów.


Zalety naszej folii:

 • daje niepomiernie większą ochronę niż zwykła folia poliwęglanowa
 • chroni przez uderzeniem, pęknięciem, stłuczeniem, poważnymi rysami
 • nie wpływa na wygląd urządzenia
 • nie wpływa na użytkowanie ekranu dotykowego
 • odporna na płyny
 • całkowicie przezroczysta
 • łatwa w aplikacji
 • sprawia że telefon zachowuje nowy wygląd nawet po wielu miesiącach użytkowania

 

W skład zestawu wchodzą:

 • folia szklana dedykowana do iPada Mini
 • aplikator, ściereczka do odtłuszczania ekranu, ściereczka do usuwania pęcherzyków powietrza, ściereczka do usuwania kurzu

Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny

Cechy produktu Folia ochronna Tempered Glass ze szkła hartowanego do iPad 2 / 3 / 4
Materiał
szkło hartowane
Dodatki
ściereczka do usuwania pęcherzyków powietrza
Dodatki
aplikator
Dodatki
ściereczka do usuwania kurzu
Dodatki
ściereczka do odtłuszczania ekranu
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt