Zgłoś sugestię

Folia ochronna przeciw stłuczeniom antiCRASH do iPhone 4 4S

producent: MyScreenProtector
symbol: AKGSMFOLANTICRIPH4
EAN: 5900495258250
32,90  cena netto: 26,75 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 30,27 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 30,13 zł
dostawa od: 7,90 zł
Produkt obecnie niedostępny
 • NOWOŚĆ - SPECJALISTYCZNA FOLIA DLA DELIKATNYCH EKRANÓW IPHONE
 • ZAPOBIEGA STŁUCZENIOM I PĘKNIĘCIOM EKRANU
 • Model dedykowany do telefonów iPhone 4 oraz 4S
 • Bez kleju!
 • Bez przycinania!
 • Łatwa w aplikacji!

Prezentujemy specjalistyczną folię tylko do telefonów iPhone 4 / 4S. Folia została stworzona z myślą o delikatnych ekranach urządzeń Apple, które niestety są bardzo podatne na stłuczenia.

Co to jest?
► Jest to cienka, niemal niewidoczna powłoka, którą aplikuje się na wyświetlacz. Folia ochronna dzięki odpowiedniej strukturze materiału działa jak tarcza, chroniąc delikatny ekran LCD przez zarysowaniami oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Ponad to, nasza folia minimalizuje refleksy odbijające się w ekranie, a także poprawia przejrzystość obrazu! Do tego - po poprawnym umieszczeniu na ekranie staje się niezauważalna. Chroni Twój telefon, podczas gdy Ty nawet nie pamiętasz, że tam jest!

Czym różni się folia antiCRASH od zwykłej folii?
► Folia antiCRASH jest folią specjalnie stworzoną po to, aby uchronić telefon przed pęknięciami i zbiciem ekranu.
Zwykła folia poliwęglanowa nie poradzi sobie z pochłanianiem uderzeń, nie jest także odporna na poważne uszkodzenia mechaniczne. Folia antiCRASH wykonana jest z pochłaniającego uderzenia materiału PU wspomożonego warstwą PET. Ma ona także zdolność do odnawiania lekko zarysowanych ekranów LCD.

Dbam o swój telefon, po co mi taka folia?
► Wierzymy, że każdy Applowicz troszczy się o swoje urządzenie i zapewnia mu wszelkie wygody. Jednakże w pośpiechu życia codziennego, ekran LCD Twojego telefonu narażony jest na wszelkiego rodzaju mikro zarysowania oraz uszkodzenia, które z czasem stają się bardzo zauważalne i znacznie obniżają komfort użytkowania. Pewnego dnia zdziwi nas, na jak bardzo zaniedbany i spracowany wygląda nasz ekran. Tu z pomocą przychodzi nasza folia ochronna. Aplikacja zajmuje mniej niż 60 sekund, a w efekcie wyświetlacz Twojego iPhona jest stale chroniony!

Czy aplikacja wymaga narzędzi?

► Nic z tych rzeczy! Założenie folii ochronnej na wyświetlacz trwa mniej niż 60 sekund i nie wymaga absolutnie żadnych narzędzi, ani też specjalistycznych umiejętności. Folia umieszczona jest między dwoma podkładami zabezpieczającymi; najpierw należy zdjąć jeden i przyklejać folię do ekranu jednocześnie odklejając drugi podkład. Szczegółową instrukcję znaleźć można na tyle opakowania.

Czy folia na pewno będzie pasować?

► Oczywiście! Nasza folia jest dedykowana do konkretnego modelu telefonu, nie będzie więc trzeba nic skracać, dopasowywać, czy przycinać. Folia posiada specjalnie wykrojone otwory, by nie zasłaniać głośnika oraz przycisku home.

Czy folię można potem wymienić?
► Nie ma ku temu żadnych przeszkód. Jeżeli pierwsza folia zacznie objawiać oznaki zużycia - można ją odkleić i na jej miejsce przykleić nową. Odklejona od ekranu folia nie zostawia odcisków, odbarwień, ani nieatrakcyjnych klejących śladów.


Zalety naszej folii:

 • bardzo silna ochrona wyświetlacza
 • folia pochłania uderzenia i chroni przed stłuczeniem
 • silikonowy klej nie pozostawia żadnych śladów w razie konieczności wymiany folii!
 • super łatwe naklejanie i odklejanie
 • po naklejeniu mikro-ryski stają się niewidoczne
 • ma zdolność odnawiania delikatnie zarysowanych ekranów LCD
 • FOLIA WIELOKROTNEGO UŻYTKU!

 

W skład zestawu wchodzą:

 • folia antiCRASH dedykowana do iPhone 4 / 4S

 


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny
Cechy produktu Folia ochronna przeciw stłuczeniom antiCRASH do iPhone 4 4S
Materiał
PU + PET
Produkt Folia ochronna przeciw stłuczeniom antiCRASH do iPhone 4 4S jest kompatybilny między innymi z następującymi modelami urządeń
Apple
iPhone 4
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade