Zgłoś sugestię

Chip zliczający HP 1025 YELLOW 1K

marka produktu: 24inks
producent lub importer: Eprom
kod producenta: CZT-0163
symbol: CZT-0163
6,90  cena netto: 5,61 zł
dostępność: Dostępny w ciągu 3 dni
dostawa od: 7,90 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych
Chip zliczający HP 1025 YELLOW 1K to produkt wysokiej jakości. Charakteryzuje się doskonałą wydajnością, porównywalną do oryginału. Posiada najwyższą jakość wykonania. Jest kompatybilny z drukarką HEWLETT-PACKARD Color LaserJet CP1025/nw, TopShot Pro M275, Pro 100 color MFP M175a/nw i posiada 12-miesięczną gwarancję.

  • kolor: yellow
  • wydajność: 1 000 kopii
  • porównywalny z oryginałem
  • najwyższa jakość wykonania
  • gwarancja: 12 miesięcy

Podstawowy element drukarek laserowych

Chip zliczający HP 1025 YELLOW 1K to w 100% nowy zamiennik. Jest najwyższej jakości bezkonkurencyjnym chipem uznanym za niezawodny i bezawaryjny produkt.  

Jest układem elektronicznym zliczającym wykonaną ilość kopii i sygnalizatorem drukarki o konieczności wymiany kasety, gdy osiągnie odpowiednią ilość wydruku. Jego montaż jest stosunkowo bardzo prosty, porównywalny często z wymianą baterii w zegarku. 

Gotowy do natychmiastowego użytkowania w drukarce, bez resetowania lub dodatkowej konfiguracji drukarki. Testowany przez najnowocześniejsze laboratoria.

Chip zliczający HP - wydruk
Chip zliczający HP - zdjęcie główne

Najwyższa jakość wykonania 

Wszystkie produkty marki 24inks charakteryzują się zwiększoną wydajnością przy zachowaniu bardzo atrakcyjnej ceny oraz najwyższą jakością wykonania porównywalną z chipami oryginalnymi. Są idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto poszukuje bardzo dobrych chipów w atrakcyjnej cenie.

Niezawodna marka

Dzięki przemyślanej budowie, charakterystycznej dla tego producenta i zaawansowanym rozwiązaniom wykorzystanym do ich produkcji, produkty działają bez zarzutu przez długi czas. Z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, którzy oczekują wysokiej precyzji i funkcjonalności.

Niezawodna marka 24inks gwarantuje, że wszystkie produkty są wolne od wad materiałowych i wykonawczych w warunkach normalnego użytkowania zgodnie ze specyfikacjami do daty przydatności oznaczonej na opakowaniu. 

Chip zliczający HP - logo
Cechy produktu Chip zliczający HP 1025 YELLOW 1K
Kolor
Yellow
Wydajność
1 000 kopii
Kompatybilność
drukarki laserowe HP
Gwarancja
12 - miesięczna
Opakowanie
oryginalne pudełko
Produkt Chip zliczający HP 1025 YELLOW 1K jest kompatybilny między innymi z następującymi modelami urządeń
HP
CP1025/nw, Pro 100 color MFP M175a/nw, TopShot Pro M275
Produkt jest zgodny między innymi z następującymi modelami
HP
Color LaserJet
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade