Zgłoś sugestię

Chip zliczający EPSON M4000 AcuL BLACK 20K

marka produktu: 24inks
producent lub importer: Eprom
kod producenta: CZT-0239
symbol: CZT-0239
53,90  cena netto: 43,82 zł
dostępność: Dostępny w ciągu 3 dni
dostawa od: 7,90 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych
Chip zliczający EPSON M4000 AcuL BLACK 20K to produkt wysokiej jakości. Charakteryzuje się doskonałą wydajnością, porównywalną do oryginału. Posiada najwyższą jakość wykonania. Jest kompatybilny z drukarką laserową Epson AcuLaser M4000/N/DN/DT/DTN i posiada 12-miesięczną gwarancję.

  • kolor: black
  • wydajność: 20 000 kopii
  • porównywalny z oryginałem
  • najwyższa jakość wykonania
  • gwarancja: 12 miesięcy

Podstawowy element drukarek laserowych

Chip zliczający EPSON M4000 AcuL BLACK 20K to w 100% nowy zamiennik. Jest najwyższej jakości bezkonkurencyjnym chipem uznanym za niezawodny i bezawaryjny produkt.  

Jest układem elektronicznym zliczającym wykonaną ilość kopii i sygnalizatorem drukarki o konieczności wymiany kasety, gdy osiągnie odpowiednią ilość wydruku. Jego montaż jest stosunkowo bardzo prosty, porównywalny często z wymianą baterii w zegarku. 

Gotowy do natychmiastowego użytkowania w drukarce, bez resetowania lub dodatkowej konfiguracji drukarki. Testowany przez najnowocześniejsze laboratoria.

Chip zliczający Epson - wydruk
Chip zliczający Epson - zdjęcie główne

Najwyższa jakość wykonania 

Wszystkie produkty marki 24inks charakteryzują się zwiększoną wydajnością przy zachowaniu bardzo atrakcyjnej ceny oraz najwyższą jakością wykonania porównywalną z chipami oryginalnymi. Są idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto poszukuje bardzo dobrych chipów w atrakcyjnej cenie.

Niezawodna marka

Dzięki przemyślanej budowie, charakterystycznej dla tego producenta i zaawansowanym rozwiązaniom wykorzystanym do ich produkcji, produkty działają bez zarzutu przez długi czas. Z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, którzy oczekują wysokiej precyzji i funkcjonalności.

Niezawodna marka 24inks gwarantuje, że wszystkie produkty są wolne od wad materiałowych i wykonawczych w warunkach normalnego użytkowania zgodnie ze specyfikacjami do daty przydatności oznaczonej na opakowaniu. 

Chip zliczający Epson - logo
Cechy produktu Chip zliczający EPSON M4000 AcuL BLACK 20K
Kolor
BLACK
Wydajność
20 000 kopii
Kompatybilność
drukarki laserowe Epson
Gwarancja
12 - miesięczna
Opakowanie
oryginalne pudełko
Produkt Chip zliczający EPSON M4000 AcuL BLACK 20K jest kompatybilny między innymi z następującymi modelami urządeń
Epson
AcuLaser M4000/N/DN/DT/DTN
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade