Zgłoś sugestię

Ceramiczny nóż uniwersalny 11 cm (białe ostrze)

marka produktu: Kyocera
symbol: nozcerbialkyouni11
155,50  cena netto: 126,42 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 146,17 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 136,84 zł
wysyłka od: 10,90 zł
Produkt obecnie niedostępny
  • Ceramiczne ostrze - wyjątkowo lekkie i trwałe
  • Długość ostrza: 11 cm
  • Długość całkowita: 22,7 cm
  • Szerokość klingi: 2,8 cm
  • Grubość klingi: ok. 1,8 mm
  • Waga: ok. 45 g
  • Kolor ostrza: Biały
  • Zastosowanie: Wyjątkowo uniwersalny
  • Wyprodukowane w Japonii

Poręczny, jedenasto centymetrowy nóż kuchenny, bardzo praktyczny przy produktach małej i średniej wielkości takich jak rzodkiewka czy cytryna. Doskonale sprawdza się podczas krojenia marchewki "w kostkę", oliwek lub małego pieczywa (zwłaszcza gorącego). Idealny dla tych, którzy nie lubią dużych noży.

Ostrze - najwyższej klasy, szlachetna ceramika twardością zbliżona do diamentu, wytwarzana na bazie dwutlenku cyrkonu (ZrO2).

Dzięki ceramicznemu ostrzu, wszystkie produkty (zwłaszcza warzywa i owoce) pozostają pełne witamin i "oryginalnego" smaku nawet po kontakcie z nożem (w przypadku metalowego/stalowego ostrza część warzyw zmienia smak i kolor np. sałata ciemnieje).

75mm nóż kuchenny, idealny do obróbki małych powierzchni. Krótkie i cienkie ostrze pozwala na łatwe manewrowanie a zaostrzony czubek pomaga w wykrawaniu niechcianych miejsc w owocach i warzywach.
   Ostrze - Wysokiej klasy, szlachetna ceramika twardością zbliżona do diamentu, wytwarzana na bazie dwutlenku cyrkonu (ZrO2).
   Dzięki ceramicznemu ostrzu, wszystkie produkty (zwłaszcza warzywa i owoce) pozostają pełne witamin i "oryginalnego" smaku nawet po kontakcie z nożem ( w przypadku metalowego/stalowego ostrza część warzyw zmienia smak i kolor np. sałata ciemnieje).
   Długość ostrza - 7,5 cm

Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny

Cechy produktu Ceramiczny nóż uniwersalny 11 cm (białe ostrze)
Rodzaj ostrza
Ostrze ceramiczne
Kolor ostrza
Biały
Długość ostrza [cm]
11
Rączka
Tworzywo sztuczne
Kolor rączki
Czarny
Seria
Białe ostrza
Zastosowanie
Uniwersalne
Gwarancja
3 lata
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade