Zgłoś sugestię

Blaupunkt golarka męska MSR501

marka produktu: Blaupunkt
kod producenta: MSR501
symbol: GOLARBLAUMSR501
EAN: 5901750502378
121,68 
149,90 zł (~19%)
cena netto: 98,93 zł
Najniższa cena regularna w ostatnich 30 dniach: 149,90 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i
darmowa dostawa
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

Blaupunkt golarka męska MSR501 to produkt wysokiej jakości. Posiada dwupierścieniowe głowice golące, które idealnie dopasowują się do kontur twarzy i szyi każdego użytkownika. Dzięki wysokoobrotowemu silnikowi oraz trybowi cichej pracy poranne golenie nie drażni słuchu oraz nie obudzi innych domowników. Dodatkowo akumulator litowy zapewni godzinę ciągłego użytkowania.


  • kolor: niebiesko-czrany
  • producent: Blaupunkt
  • czas ładowania: 1,5 h
  • czas pracy na akumulatorze: 60 min
  • stopień ochrony (IP): IPX7
  • tryb cichej pracy
  • zasilanie: akumulator

Blaupunkt golarka męska MSR501 jest niezbędnikiem każdego mężczyzny. Poranne golenie nie będzie już niechcianym obowiązkiem, a stanie się przyjemną czynnością. Zadbana twarz oraz zarost to wizytówka każdego dżentelmena. Urządzenie posiada dwupierścieniowe głowice golące, które idealnie dopasowują się do kontur twarzy i szyi każdego użytkownika. System równomiernego rozłożenia nacisku zapewnia optymalne i perfekcyjne golenie. Dodatkowo Technologia Multi-D shave nie pozwala doświadczać problemu z niedostępnymi dla golarki miejscami i trudnym zarostem. 

Idealny chwyt maszynki nie pozwala na niechciane zacięcia oraz dyskomfort spowodowany długotrwałą pracą z urządzeniem. Ponadto wysuwany trymer oraz podwójne pierścienie tnące dbają o każdy detal, niezależnie od długości brody. Siódma klasa wodoodporności IPX zapewnia mycie urządzenia pod bieżącą wodą lub golenie pod prysznicem.  Dzięki wysokoobrotowemu silnikowi oraz trybowi cichej pracy poranne golenie nie drażni słuchu oraz nie obudzi innych domowników. Akumulator litowy zapewni godzinę ciągłego użytkowania. Dodatkowo nie jest obciążony efektem pamięci. W zestawie znajduje się również przenośna stacja ładująca, która może stać się elementem wystroju każdej łazienki.

 

 

Cechy produktu Blaupunkt golarka męska MSR501
Zasilanie
Akumulatorowe
Czas ładowania
90 minut
Czas pracy na akumulatorze
60 minut
Stopień ochrony (IP)
IPX 7
Dodatkowe funkcje
tryb cichej pracy
Producent
Blaupunkt
Kolor
niebiesko-czarny
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt