Zgłoś sugestię
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować

Bezprzewodowe słuchawki Philips SHB3175WT BASS+ białe

marka produktu: Philips
kod producenta: SHB3175WT
EAN: 6925970713597
158,90  cena netto: 129,19 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 144,60 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 141,90 zł
wysyłka od: 10,90 zł
Produkt obecnie niedostępny

Bezprzewodowe słuchawki Philips SHB3175BK BASS+ są produktem wysokiej jakości. Posiadają wytrzymały akumulator zapewniający 12 godzinny czas pracy. Dostrojone przetworniki oraz otwory basowe emitują ultraniskie częstotliwości, aby utworzyć unikalną sygnaturę z doskonałym basem. BASS+ posiada zamkniętą konstrukcję akustyczną, która blokuje dźwięki z otoczenia oraz pozwala na uzyskanie jeszcze bardziej ulepszonej izolacji słuchowej, zapewniając lepsze wrażenia. Do zestawu został dołączony przewód do ładowania USB, który będzie ułatwiać dbanie o konieczność naładowania zawsze wtedy, kiedy jest to potrzebne oraz przewód Audio 3.5 mm do ładowania przez smartfon.


  • jakość marki Philips
  • bezprzewodowe słuchawki nauszne
  • wbudowany mikrofon
  • czas pracy: 12 godzin
  • wyśmienity bas
  • pasmo przenoszenia: 821 500  Hz
  • kolor: biały
  • przetworniki: 40 mm
  • impedancja: 32 Ohm
  • czułość: 104 dB

Słuchawki Philips BASS+ mogą się poszczycić potężnymi basami w eleganckiej i kompaktowej konstrukcji. Nowoczesny design, perfekcyjne brzmienie i doskonały stosunek jakości do ceny. Przeznaczone dla wszystkich użytkowników, którzy szukają mocniejszych basów w niewielkich gabarytach.

Słuchawki Philips SHB3175WT BASS+

Słuchawki posiadają wytrzymały akumulator zapewniający 12 godzinny czas odtwarzania ulubionej muzyki. Dodatkowo mocne i pulsujące basy są zapewnione poprzez 40-milimetrowe przetworniki neodymowe. Są uniwersalne dla każdego słuchacza. Posiadają regulowane elementy nauszne wraz z pałąkiem zapewniającym komfort użytkowania oraz dokładne dopasowanie.

Słuchawki Philips SHB3175WT BASS+

Dostrojone przetworniki oraz otwory basowe emitują ultraniskie częstotliwości, aby utworzyć unikalną sygnaturę z doskonałym basem. Dzięki nim naprawdę czuję się rytm, mimo lekkiej konstrukcji. W celu bezprzewodowego odtwarzania muzyki lub prowadzenia rozmów telefonicznych należy tylko sparować słuchawki z dowolnym urządzeniem Bluetooth. Wbudowany mikrofon wraz z technologią Bluetooth 4.1 pozwalają na prowadzenie rozmów telefonicznych w trybie głośnomówiącym.

Słuchawki Philips SHB3175WT BASS+

Poduszki w danym modelu są miękkie i oddychające, dzięki czemu zapewniają wspaniały komfort podczas długiego słuchania muzyki lub prowadzenia rozmów telefonicznych. BASS+ posiada zamkniętą konstrukcję akustyczną, która blokuje dźwięki z otoczenia oraz pozwala na uzyskanie jeszcze bardziej ulepszonej izolacji słuchowej, zapewniając lepsze wrażenia. Słuchanie staję się naprawdę przyjemne bez względu na miejsce w którym się znajdujesz. Dzięki składanejkompaktowej konstrukcji możemy je bardzo łatwo przechowywać, przenosić oraz zabierać do szkoły, do pracy, na wycieczkę oraz w każdą podróż. Zanurz się w własnej przestrzeni muzycznej. 

Inteligentne iproste w obsłudze przyciski pozwalają na sterowanie wszystkimi dostępnymi funkcjami słuchawek. Do zestawu zostały dołączone przewody- do ładowania USB, który będzie ułatwiać dbanie o konieczność naładowania zawsze wtedy, kiedy jest to potrzebne oraz Audio 3.5 mm do ładowania przez smartfon.


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP.

Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade