Zgłoś sugestię

Bęben OPC HP 2500/2550

nowość
marka produktu: 24inks
producent lub importer: Eprom
kod producenta: BIC-0031
symbol: BIC-0031
75,00  cena netto: 60,98 zł
dostępność: Dostępny w ciągu 3 dni
wysyłka od: 7,90 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych
Bęben OPC HP 2500/2550 to produkt wysokiej jakości. Charakteryzuje się doskonałą jakością wydruku, porównywalną do oryginału. Posiada najwyższą jakość wykonania. Jest kompatybilny z urządzeniami HP 2550/L/Ln/n, 2500/L/Lse/n/tn i posiada 12-miesięczną gwarancję.

  • doskonała jakość wydruku
  • porównywalny z oryginałem
  • najwyższa jakość wykonania
  • kolor: black
  • gwarancja: 12 miesięcy

Doskonała jakość wydruku

Bęben OPC HP 2500/2550 to w 100% nowy zamiennik. Jest najwyższej jakości bezkonkurencyjnym bębnem uznanym za niezawodny i bezawaryjny produkt. Pozwala drukować wysokiej jakości dokumenty do archiwizacji i odporne na blaknięcie przez dziesiątki lat, porównywalne z oryginałem (kompatybilne w 100%). Nie powoduje jakichkolwiek uszkodzeń w urządzeniu drukującym. Gotowe do natychmiastowego użytkowania w drukarce, bez resetowania lub dodatkowej konfiguracji drukarki. Testowany przez najnowocześniejsze laboratoria.
Bęben OPC HP - wydruk
Bęben OPC HP - zdjęcie główne

Najwyższa jakość wykonania 

Wszystkie produkty marki 24inks charakteryzują się zwiększoną pojemnością przy zachowaniu bardzo atrakcyjnej ceny oraz wysoką jakością wydruku porównywalną z bębnami oryginalnymi. Są idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto poszukuje bardzo dobrych bębnów w atrakcyjnej cenie.

Niezawodna marka

Dzięki przemyślanej budowie, charakterystycznej dla tego producenta i zaawansowanym rozwiązaniom wykorzystanym do ich produkcji, produkty działają bez zarzutu przez długi czas. Z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, którzy oczekują wysokiej precyzji i funkcjonalności.

Niezawodna marka 24inks gwarantuje, że wszystkie produkty są wolne od wad materiałowych i wykonawczych w warunkach normalnego użytkowania zgodnie ze specyfikacjami do daty przydatności oznaczonej na opakowaniu. 

Bęben OPC HP - logo
Cechy produktu Bęben OPC HP 2500/2550
Kompatybilność
urządzenia marki HP
Gwarancja
12 - miesięczna
Opakowanie
oryginalne pudełko
Produkt Bęben OPC HP 2500/2550 jest kompatybilny między innymi z następującymi modelami urządeń
HP
Color LaserJet 2500/L/Lse/n/tn, Color LaserJet 2550/L/Ln/n
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade