Zgłoś sugestię

Bateria Premium Blue Star BR-50 do Motorola V3 / V3i / U6 900mAh

marka produktu: Blue Star
kod producenta: BR-50
symbol: AKGSMBATBLUSTMOTV3
EAN: 5901737159335
34,90  cena netto: 28,37 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 32,11 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 28,97 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i
dostawa od: 8,90 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

Bateria Premium Blue Star BR-50  pasuje do modeli Motorola V3 / V3i / U6. Pojemność baterii 900mAh. Typ ogniw to linowo-jonowe. Bluestar to zamienna bateria wysokiej jakości i gwarancji na 12 msc. 


  • Bateria GSM marki Blue Star
  • Klasa PREMIUM
  • Zamiennik o wysokiej, realnej pojemności
  • Dedykowana do: Motorola V3 i innych
  • Pojemność: 900mAh
  • Typ ogniw: litowo-jonowe
Mamy przyjemność zaprezentować w naszej ofercie baterie GSM marki

Specjalnie dla tych, którzy pragną zmaksymalizować czas pracy swojego telefonu, bez konieczności rozbijania banku! Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z bogatą ofertą baterii klasy Premium.Każdy użytkownik smartfona za pewne nie raz borykał się ze zbyt szybko rozładowującą się baterią, a w związku z tym i koniecznością ładowania telefonu nawet kilkukrotnie w ciągu dnia! Blue Star oferuje rozwiązanie problemu prądożernych smartfonów, proponując baterie klasy Premium w przystępnej cenie.
Klasa Premium jest gwarantem długiego działania i wytrzymałości ogniw użytych w baterii, dzięki czemu użytkownik ma pewność iż nawet oryginalna bateria nie zapewni takich osiągów jak właśnie ogniwa klasy Premium. 

Decydując się na baterię Blue Star, wybieramy przede wszystkim pewnego producenta, który nie mydli oczu irracjonalnie wysokimi pojemnościami, nadrukowanymi na podrzędnej jakości ogniwach niewiadomego pochodzenia.

Blue Star oferuje tylko sprawdzone, pewne produkty, gwarantując prawdziwość podanych parametrów. Do tego - baterie Blue Star posiadają aż dwa układy zabezpieczeń IC oraz zupełny brak efektu pamięci.

Każdy użytkownik za pewne wie, jak prądożerne potrafią być te urządzenia, i jaką udręką jest trzymanie ładowarki w ciągłej gotowości. Blue Star przychodzi tu z pomocą, wprowadzając do gamy swych produktów zamienną baterię do Motorola V3 / V3i / U6.

Wysoka pojemność rzędu 950mAh zagwarantuje pracę telefonu na najwyższych obrotach, a ładowarkę można spokojnie schować do szuflady. Czy to do oglądania filmów, esemesowania, długich rozmów lub surfowania po sieci, bateria Blue Star stanie się nieodłącznym kompanem każdego posiadacza LG.

Zapewniamy, iż zdziwisz się, jak długo Twoja Motorola obędzie się bez ponownego ładowania. Spróbuj, a przekonasz się!

 

 

 

 

 

 

 

PRZED PIERWSZYM UŻYCIEM NALEŻY SPRAWDZIĆ, CZY NIE MA FOLII ZABEZPIECZAJĄCEJ PINY.


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP.

Cechy produktu Bateria Premium Blue Star BR-50 do Motorola V3 / V3i / U6 900mAh
Pojemność [mAh] i
3200
Typ akumulatora
Litowo - jonowy (Li-Ion)
Dedykowane do
LG
Produkt Bateria Premium Blue Star BR-50 do Motorola V3 / V3i / U6 900mAh jest kompatybilny między innymi z następującymi modelami urządeń
Motorola
MOT U6, MOT V3, MOT V3c, MOT V3i, MOT V3XX
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt