Zgłoś sugestię
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować

Bateria Acer Aspire 1360 4400mAh 14,8V

producent: White Energy
symbol: notbataceraspi1360
215,90  cena netto: 175,53 zł
darmowa dostawa
Produkt obecnie niedostępny
E-mail dedykowany dla zamówień hurtowych: hurt@seltrade.pl
  • Ogniwa: klasy A
  • Brak efektu pamięci
  • Ogniwa li-ion
  • Gwarancja: 12 miesięcy
Akumulatory firmy Whitenergy charakteryzują się wysoką wydajnością oraz długim czasem użytkowania, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości ogniw klasy A. Nowoczesne ogniwa li-ion łączą w sobie dłuższy czas pracy i niższą wagę, w porównaniu do starszych generacyjnie ogniw Ni-MH. Dodatkową zaletą oferowanego akumulatora jest brak efektu pamięci, dzięki czemu możemy cieszyć się większą wydajnością.

Akumulator do notebooków są wykonane z fabrycznie nowych elementów, dzięki czemu bateria będzie służyć bezawaryjnie przez cały okres użytkowania.

Bateria do laptopa marki Whitenergy objęta jest 12 miesięczną gwarancją producenta. Jest to gwarancja, która daje pewność, że w tym okresie wymienimy akumulator na nowy przy wystąpieniu ponadnormalnego jego zużycia lub jakichkolwiek innych ewentualności związanych z niewłaściwą pracą baterii.

Prosimy o uważny dobór akumulatora do notebooka, upewniając się co do jego danych technicznych i specyfikacji, zgodnie z informacjami podanymi na notebooku, poprzednim akumulatorze lub przez producenta. Oddajemy do dyspozycji narzędzie w formie konfiguratora, które ułatwi proces doboru odpowiedniej baterii.

Pomimo ciągłej aktualizacji kompatybilności naszych produktów, może się zdarzyć, że poniższa lista nie będzie kompletna. Prosimy w takim wypadku skontaktować się z doradcą Whitenergy korzystając z odpowiedniego formularza kontaktowego przy konfiguratorze lub w dziale „Whitenergy”.
Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny
Cechy produktu Bateria Acer Aspire 1360 4400mAh 14,8V
Dedykowane do
Acer
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt