Zgłoś sugestię

Akumulator everActive 6F22/9V Professional line 320mAh ready to use Ni-MH

producent: everActive
symbol: akever6f229v320
EAN: 5902020523741
32,90  cena netto: 26,75 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 30,27 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 27,55 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
dostawa od: 7,50 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

 

  • Akumulator od everActive
  • Najpojemniejszy na rynku!
  • Z serii Professional Line
  • Romiar: 6F22/9V
  • Fabrycznie zapakowany w blister
  • Gotowy do użycia!
Goszczący w naszej ofercie innowacyjny akumulator 6F22 9V od everActive to propozycja zarówno do domowych jak i profesjonalnych zastosowań.

Seria Professional Line gwarantuje najwyższe osiągi w porównaniu do konkurencyjnych akumulatorów dostępnych na rynku! Polecamy użytkownikom wymagającym jakości i trwałości kupowanego produktu - sprawdź a się nie rozczarujesz!

Dlaczeg warto wybrać akumulator everActive?

Produkty, a w szczególności akumulatory everActive są cyklicznie poddawane badaniom i testom jakościowym, także przez niezależne laboratoria. Najwyższa jakość akumulatorów została niejednokrotnie potwierdzona przez niezależne źródła i czasopisma, szerzące dobrą opinię o marce everActive.

Możesz być pewien, że nie jest to bubel z obietnicami bez pokrycia! Informacje zawarte w opisie produktów everActive są w 100% zgodne z rzeczywistym towarem.

Co więcej - deklarowana pojemność jest zawsze zgodna z realnymi możliwościami ogniwa wbudowanego w akumulator! Producent nie zawyża pojemności swoich akumulatorów, a wręcz gwarantuje ich jakość i trwałość.Akumulatory osiągają 320mAh pojemności, dzięki czemu nadają się też do profesjonalnych zastosowań w prądożernych urządzeniach, gdzie od ogniwa zależą osiągi i długość pracy urządzenia, na którym polegamy.

Akumulatory znajdą swoje zastosowanie także w domu, gdzie dzięki technologii Ready to Use akumulator jest gotowy do użycia zaraz po wyjęciu z opakowania. Każdy akumulator sprzedawany jest bowiem wstępnie naładowany.

Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade