Zgłoś sugestię

ZESTAW płaskich kabli USB do Apple iPhone / iPod / iPad 30pin CZARNY + BIAŁY

producent: Pozostali
13,65  cena netto: 11,10 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 12,56 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 11,33 zł
dostawa od: 7,90 zł
Produkt obecnie niedostępny
  • Zestaw kabli USB do urządzeń APPLE
  • W ZESTAWIE TANIEJ!
  • 2 płaskie kable USB
  • kolor: czarny + biały

Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy ekonomiczny zestaw 2 kabli USB do urządzeń Apple. Zawiera w sobie cienką czarną taśmę oraz grubą białą taśmę - kable służą do ładowania oraz przesyłu danych.

Polecamy zestaw każdemu Applowiczowi, który szuka odpowiednich akcesoriów do swojego sprzętu! Na prezent lub dla siebie; podarunek od serca i na każdą okazję!

Nasze produkty są dostosowane i dedykowane specjalnie do Twojego urządzenia, a dobra cena w połączeniu z wysoką jakością wykonania, sprawia że każdy gadżet czy też zestaw jest atrakcyjną okazją nie do przegapienia!


Płaski kabel USB? To alternatywa dla zwykłego i nudnego kabla ładującego. Nasz kabel występuje w formie płaskiej tasiemki, która nie plącze się ani nie niszczeje z czasem! Łatwo się zwija i przechowuje; w dodatku jakości dorównuje produktom firmy Apple. Występuje w żywych kolorach i posłuży wszędzie tam, gdzie iPhone potrzebuje połączenia ze światem.

Zestaw kompatybilny z: urządzeniami Apple z gniazdem 30pin


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade