Zgłoś sugestię
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować

ZESTAW Ładowarka samochodowa + srebrny rysik pojemnościowy do Apple iPad / iPhone / iPod

producent: Pozostali
22,26  cena netto: 18,10 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 20,48 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 19,29 zł
dostawa od: 7,90 zł
Produkt obecnie niedostępny
  • SUPER ZESTAW
  • Elegancki i praktyczny
  • Ładowarka samochodowa do użytku w podróży
  • Srebrny rysik - funkcjonalny brelok, który ułatwi korzystanie z czułego ekranu Apple
  • Kolorystyka dopasowana do produktów Apple!

Przełam rutynę! Specjalnie dla naszych Klientów prezentujemy funkcjonalny zestaw, który idealnie wpasuje się w stylistykę wyjątkowych produktów Apple.

Polecamy zestaw każdemu Applowiczowi, który szuka odpowiednich akcesoriów do swojego sprzętu! Nasze produkty są dostosowane i dedykowane specjalnie do Twojego urządzenia, a dobra cena w połączeniu z wysoką jakością wykonania, sprawia że każdy gadżet czy też zestaw jest atrakcyjną okazją nie do przegapienia!

Ładowarka samochodowa - szybka i wygodna! Dla tych, którzy wiele czasu spędzają w podróży czterokołowcem, a także dla tych, którzy w domu nie mają czasu na ładowanie swojego urządzenia. Nasza ładowarka samochodowa dostosowana jest do wymagających produktów Apple! Dzięki podwyższonej wydajności prądowej (2100mA) w mig doda Twojemu sprzętowi zastrzyku energii.

Rysik pojemnościowy - do delikatnych i czułych ekranów LCD. Przychodzi z wybawieniem podczas pisania oraz korzystania z aplikacji! Jego nowoczesny wygląd i małe rozmiary sprawiają, że nie tylko idealnie wpasuje się w klimat produktów Apple, ale włożony do gniazda słuchawkowego może służyć jako niewymagający brelok. Dzięki odpowiedniemu kształtowi rysika, posługiwanie się nim jest niezwykle wygodne, a i przechowywanie nie sprawie żadnego problemu!


Szczegółowy opis ładowarki: TUTAJ
Szczegółowy opis rysika: TUTAJ


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade