Zgłoś sugestię

Zestaw biały nóż kuchenny Santoku 14 cm + siekacz do czosnku

producent: Kyocera
symbol: NOCEZESANBIASIEDOCZO
305,00  cena netto: 247,97 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 280,60 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 253,15 zł
darmowa dostawa
Produkt obecnie niedostępny

W zestawie: ceramiczny nóż kuchenny Santoku 14 cm z białą rączką + siekacz do czosnku Koopeh

ZESTAW CERAMICZNY NÓŻ KUCHENNY SANTOKU 14 CM Z BIAŁĄ RĄCZKĄ + SIEKACZ DO CZOSNKU


NÓŻ KUCHENNY SANTOKU 14 CM Z CERAMICZNYM OSTRZEM

Seria kuchennych noży ceramicznych z charakterystycznym i niezwykle oryginalnym, białym ostrzem które w połączeniu z kolorową rączką i niezwykłymi zaletami szlachetnej ceramiki, robią nie tylko bardzo efektowne wrażenie wizualne ale i sam sposób w jaki radzą sobie z krojeniem pozostawia metalowe odpowiedniki daleko w tyle.

Japoński typ noża kuchennego głównie do ziół i warzyw. Cechą charakterystyczną dla tego modelu jest obniżony czubek, który znacznie ułatwia szatkowanie oraz szerokie ostrze, na które można zgarnąć pokrojone produkty i przenieść np. do sałatki.

Ostrze - najwyższej klasy, szlachetna ceramika twardością zbliżona do diamentu, wytwarzana na bazie dwutlenku cyrkonu (ZrO2).

Dzięki ceramicznemu ostrzu, wszystkie produkty (zwłaszcza warzywa i owoce) pozostają pełne witamin i "oryginalnego" smaku nawet po kontakcie z nożem (w przypadku metalowego/stalowego ostrza część warzyw zmienia smak i kolor np. sałata ciemnieje).

Długość ostrza - 14 cm

SIEKACZ DO CZOSNKU


Siekacz Koopeh to nowy i łatwy sposób na posiekanie ząbków czosnku bez utraty witamin. Siekacz nie zawiera stali dzięki czemu czosnek pozostaje pełen witamin i naturalnego aromatu
Tego urządzenia nie powstydził by się sam James Bond. Działa szybko i sprawnie, nie brudzi rąk a dzięki podnoszonej „platformie”, posiekany czosnek można łatwo zgarnąć nożem bezpośrednio do potrawy. Nie trzeba go wydłubywać z pomiędzy ostrzy.


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade