Zgłoś sugestię

Wideorejestrator samochodowy Xblitz mini kamera Trust

marka produktu: Xblitz
symbol: WIDEOREJEXBLITRUST
EAN: 5902479671055
369,00  cena netto: 300,00 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 346,86 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 324,72 zł
wysyłka od: 0,00 zł
Produkt obecnie niedostępny

Wideorejestrator samochodowy Xblitz mini kamera Trust to produkt wysokiej jakości. Nagrywa przebieg trasy w Full HD, pod kątem 170° oraz w rozdzielczościach 1920 x 1080. Posiada wbudowany G-sensor oraz automatyczną funkcję włączenia/wyłączenia. W kolorze czarnym.


 • kolor: czarny
 • wymiary: 80 x 85 x 40 mm
 • superkondensatory- wytrwalsze niż zwykłe akumulatory
 • przekątna ekranu: 1,5"
 • kąt widzenia: 170°
 • rozdzielczość: 1920x1080px
 • porty: mini HDMI, mini USB
 • filtr polaryzacyjny
 • G-Sesnor zabezpieczający dane
 • zapisywanie w pętli
 • HDR- kontrola jakości obrazu
 • sensor Sony IMX323 jakość FULL HD
 • wbudowany mikrofon z głośnikiem 
 • autostart-automatyczne włączanie/wyłączanie
 • czytnik kart pamięci, złącza mini USB i mini HDMI
 • wbudowane diody informujące 
 • wygodne przyciski funkcyjne

 

Wideorejestrator samochodowy Xblitz mini kamera Trust 

To funkcjonalne urządzenie rejestrujące przebieg trasy w jakości Full HD! Idealna propozycja dla tych, którzy szukają prostego w obsłudze gadżetu za rozsądną cenę. Urządzenie to umożliwi utrwalenie najważniejszych momentów podróży, zadba także o bezpieczeństwo na drodze - w razie wypadku pełni nieocenioną funkcję czarnej skrzynki. Kamera umożliwia ciągłe nagrywanie trasy pod kątem 170° w rozdzielczości 1920 x 1080. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi nagrany zostanie nie tylko obraz ale i dźwięk.

 

 

 

Jakość Full HD 

Xblitz Trust rejestruje i zapisuje wszystkie obrazy w jakości FULL HD przy wykorzystaniu zaawansowanego sensora Sony IMX323. Dodatkowo funkcja HDR (High Dynamic Range) pozwala na kontrolę jakości obrazu oraz odpowiada za podbicie kontrastów, dzięki czemu każde nagranie i obraz będzie posiadał bogatsze i jeszcze bardziej nasycone kolory. 

 

 

Szerokokątny obiektyw + filtr 

Obiektyw niezawodnej kamery rejestruje obrazy w zakresie szerokokątnego obiektywu 170°. Pozwala to na bezgraniczne rejestrowanie szerszej sceny oraz sytuacji przed pojazdem oraz zapisywanie większej ilości szczegółów przebiegu trasy. Dzięki polaryzacyjnemu filtrowi CPL nie odbijają się refleksy słoneczne oraz deska rozdzielcza. Filtr umożliwia również łatwiejszą identyfikację kierowcy. 

 

 

Autostart

Urządzenie zostało zautomatyzowane pod kątem rozpoczęcia oraz zakończenia nagrywania, bez ingerencji osoby kierującej. Po podłączeniu kamery do gniazda zapalniczki - nagrywanie przebiegu drogi rozpoczyna się po uruchomieniu samochodu i zakończy się kilka sekund po wyłączeniu silnika. 

 

 

Superkondensatory 

To pierwsza z pośród kamer samochodowych na rynku, która posiada superkondensatory zamiast standardowego akumulatora. Posiadają wyższą niezawodność i nie tracą szybko swojej pojemności. Bardzo dobrze znoszą wysokie oraz niskie temperatury, które występują w kabinie samochodowej. 

 

  

Nagrywanie głosowe 

Posiada wbudowany mikrofon wraz z głośnikiem. Umożliwia to całą rejestracje oraz odtwarzanie dźwięku z wnętrza samochodu, co pozwala na uzyskanie dodatkowej dokumentacji o sytuacji na drodze. Wszystkie funkcje oraz opcje włączanie/wyłączanie są dostępne w głównym menu kamery.  

Jeszcze więcej możliwości

Funkcja G-Sensor odpowiada za prawidłowe zabezpieczenie kluczowych zapisów w momencie kolizji lub nagłego hamowania. Automatycznie zabezpiecza przed usunięciem pliki wideo z najbliższego przedziału czasowego, które nie będą nadpisane w przypadku kontynuacji funkcji nagrywania. Dodatkowo urządzenie posiada nagrywanie w pętli, które oznacza nadpisywanie starszych plików - nowszymi. 

Cechy produktu Wideorejestrator samochodowy Xblitz mini kamera Trust
Kolor
Czarny
Kąt widzenia
170°
Rozdzielczość i
1920 x 1080 px (Full HD)
Wyświetlacz
1.5 cala
Procesor
NTK96658
Sensor
Sony IMX323
Żyroskop
tak
Porty
mini HDMI, mini USB
Zlacze
microSD, mini-HDMI, mini-USB
Obsługa kart pamięci
MicroSD do 128GB (klasa 10)
Obsługiwane formaty
MP4
Mikrofon
wbudowany
Głośnik
Wbudowany
Zasilanie
USB 5V / 1.5A (Super kondensatory)
Funkcje
HDR
Mocowanie
przyssawka, uchwyt na szybę
Dodatkowe informacje
nagrywanie w pętli, G-sensor
Typ opakowania
pudełko
Zestaw zawiera
Kamera Xblitz Trust, filtr polaryzacyjny ładowarka samochodowa, instrukcja obsługi kabel USB, przyssawka mocująca, czytnik kart microSD.
Gwarancja
2 lata
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade