Zgłoś sugestię

Uniwersalny uchwyt samochodowy SETTY żabka z ramieniem 20cm

marka produktu: TelForceOne
kod producenta: GSM013485
symbol: AGSMUCHSETTZAB20
EAN: 5900495447968
9,90  cena netto: 8,05 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 9,11 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 8,22 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i
dostawa od: 7,90 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

Uniwersalny uchwyt samochodowy SETTY żabka z ramieniem o długości 20cm pozwala na wygodne użytkowanie w trasie. Dodatkowo obrotowa głowica pozwala na ustawienie urządzenia w pionie oraz poziomie. Regulowane szczęki mają rozpiętość do 11,5 cm.


  • Uniwersalny uchwyt samochodowy
  • Produkt od siostrzanej marki Forever - SETTY
  • Wyposażony w regulowane szczęki do 11,5 cm
  • Mocowanie do szyby samochodu
  • Posiada bardzo długie ramię - 20 cm !
  • Obrotowa głowica pozwala na ustawienie w pionie i poziomie
  • Pasuje do wielu smartfonów
  • Dedykowany do: urządzeń GSM / PDA


Prezentujemy Państwu nowość od najnowszej marki TelForceOne
SETTY to najnowsza marka która wyłoniła sie spod skrzydeł TelForceOne, podobnie jak siostrzane marki Forever czy GreenGo, znane z szerokiej gamy ciekawych akcesoriów GSM wysokiej jakości.

I tym razem polski producent pragnie wyjść na przeciw użytkownikom mobilnym, proponując połączenie jakości i przystępnej ceny.

Funkcjonalny uchwyt samochodowy z wygodnie długim ramieniem to rozwiązanie wszystkich problemów z umiejscowieniem sprzętu w samochodzie! Proste, beznarzędziowe mocowanie do szyby pozwoli zawiesić uchwyt w najbardziej dogodnym miejscu, a regulowane szczęki (aż do 11,5cm) dają nieskończone możliwości umiejscowienia urządzenia.

Do tego, ramię uchwytu SETTY o długości aż 20cm pozwoli na dowolne ustawienie telefonu w zasięgu wzroku i dłoni, nieważne jakim samochodem podróżujesz! A w dodatku, nasz uchwyt posiada wysoce obrotową głowicę umożliwiającą umiejscowienie sprzętu w pionie lub w poziomie, dając każdemu użytkownikowi szerokie pole do manewru.

Klasyczny, elegancki design i wysoka jakość wykonania przy tak przystępnej cenie to na pewno atuty, które należy wziąć pod uwagę!

Serdecznie polecamy wszystkim, którzy pragną obsługiwać swoje urządzenia szybko i sprawnie.

 

 

 


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP.

Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade