Zgłoś sugestię

Uniwersalny uchwyt magnetyczny media-tech MT5514

marka produktu: Baltrade
kod producenta: MT5514
symbol: UCHSAMMAGMT5514
EAN: 5906453155142
17,69  cena netto: 14,38 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 16,27 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 14,68 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i
dostawa od: 7,90 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

Prezentujemy uniwersalny uchwyt samochodowy. Uchwyt mocowany na kratkę wentylacyjną z magnetycznym trzymaniem smartfona. Obrotowa o 360 stopni głowica pozwala na ułożenie telefonu pod wygodnym dla siebie kątem. Wersja kolorystyczna: czarny.


  • Uniwersalny uchwyt samochodowy
  • Obrotowa głowica o 360 stopni
  • Uchwyt wyposażony w 2 rodzaje mocowania
  • Mocowanie na kratkę wentylacyjną

 Do naszej oferty wkracza seria uniwersalnych uchwytów samochodowych, które zagrzeją miejsce w sercu każdego posiadacza czterokołowców.Uchwyt wyposażony jest w silny magnes (2 rodzaje do wyboru) gwarantujący stabilne mocowanie w zasięgu wzroku i rąk kierowcy. Uchwyt mocuje się bezpośrednio na kratkę wentylacyjną, a montaż i demontaż zajmie mniej niż pół minuty. Obracana głowica pozwoli ustawić urządzenie pod wygodnym kątem. 

 

Dzięki mocowaniu magnetycznemu uchwyt nie ogranicza dostępu do gniazda ładowania czy złącza słuchawkowego.Inwestycja w wytrzymały i wykonany jedynie z wysokiej jakości materiałów produkt, to inwestycja w akcesorium, które wiernie posłuży na lata.W zestawie uchwyt magnetyczny oraz 2 metalowe płytki do umieszczenia na tylnej obudowie telefonu. Elementy nie wpływają w negatywny sposób na działanie telefonu.


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny

Cechy produktu Uniwersalny uchwyt magnetyczny media-tech MT5514
Opakowanie
Box
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade