Zgłoś sugestię

Transmiter FM 26A z odtwarzaczem MP3

producent: Pozostali
symbol: odtmp3trfm26a
36,99  cena netto: 30,07 zł
dostawa od: 9,95 zł
Produkt obecnie niedostępny
E-mail dedykowany dla zamówień hurtowych: hurt@seltrade.pl
  • Wysoka jakość dźwięku
  • Możliwość odczytu z katy pamięci
  • Pasmo przenoszenia: 87.7MHz - 107.9MHz
Tylko kilka chwil dzieli Cię od możliwości słuchania swojej ulubionej muzyki w najwyższej jakości.

Do transmitera wystarczy podłączyć dowolną przenośną pamięć podłączaną przez port USB (pendrive, czytnik kart, dysk twardy odtwarzacz mp3 lub mp4 itp.) lub kartę pamięci SD / MMC, ustawić wybraną częstotliwość w Twoim radiu samochodowym i wcisnąć PLAY na urządzeniu.

Transmiter odczytuje w pierwszej kolejności pliki znajdujące się w katalogach. Pliki wgrane w głównym katalogu odtwarzane są jako ostatnie.

Ruchomy przegub pozwala na komfortowe używanie go w samochodach, które mają gniazdo zapalniczki usytuowane w ciasnym, trudno dostępnym miejscu lub blisko dźwigni zmiany biegów.

Wyświetlacz LCD pokazuje aktualnie wybraną częstotliwość pracy, tytuł oraz czas trwania odtwarzanego utworu.

Transmiter jest wyposażony w funkcję losowego odtwarzania utworów (shuffle), można także dostosować siłę transmitowanego sygnału.

Wielofunkcyjny pilot pozwala na sterowanie wszystkimi funkcjami transmitera.

Urządzenie posiada pełny zakres częstotliwości pracy od 87,7 MHz do 107,9 Mhz stopniowany co 0,1 MHz! Dzięki temu całkowicie zostały wyeliminowane zakłócenia ze strony stacji radiowych.

Dodatkowy komfort zapewnia fakt, iż transmiter jest wyposażony w standardowe gniazdo mini-jack, do którego można podłączyć dowolny odtwarzacz mp3, discman, walkman, laptop, palmtop lub dowolne urządzenie wyposażone w gniazdo mini-jack (3,5 mm). Kabla nie ma w komplecie.

Zasilany jest z gniazda zapalniczki w samochodzie, co redukuje koszty eksploatacji oraz daje mozliwośc użytkowania w każdej podróży. Już nie musisz rozstawać się z ulubioną muzyką.

Transmiter wyposażony jest w bezpiecznik, który chroni podłączone do niego urządzenie przed skutkami przepięcia instalacji samochodowej.
Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny
Cechy produktu Transmiter FM 26A z odtwarzaczem MP3
Typ
Transmiter FM
Zakres FM [MHz]
Pełny zakres częstotliwości 87,5-108 MHz (stopniowany co 0,1 MHz)
Zasilanie
Gniazdo zapalniczki samochodowej 12V
Źródło audio
  • Port USB
  • karta SD/MMC
  • mini-jack 3,5 mm
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt