Zgłoś sugestię
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować

Tojiro Zen Kasztan nóż uniwersalny 13cm

marka produktu: Fujitora Industry
symbol: nostatojirozenka13cm
299,00  cena netto: 243,09 zł
darmowa dostawa
Produkt obecnie niedostępny

Tojiro Zen Kasztan nóż uniwersalny o długości 13cm to specjalistyczny nóż stalowy z kasztanową rączką. Jest to produkt bardzo elegancki, idealny na prezent dzięki estetyce stalowego ostrza połączonego z klasycznym drewnem kasztanowym.


  • Specjalistyczny nóż stalowy Tojiro z kasztanową rączką
  • Długość ostrza: 13 cm
  • Zastosowanie: uniwersalne

Noże stalowe to bardzo szeroki temat, a odpowiednio dobrane będą nam służyć przez wiele lat. Wysoka jakość stali pozwoli w szybkim tempie doprowadzić je do super ostrości. Im lepsza i szlachetniejsza stal tym narzędzia te będą ostrzejsze! W końcu - nigdy nie da się porządnie naostrzyć kiepskich noży.

Oferowane przez nas noże pochodzą wyłącznie z Japonii, a kuźnia Fujitora (producent noży Tojiro) jest uznawana za jedną z pięciu najlepszych w tym kraju. Firma ta opatentowała własną metodę skuwania stali za co zostali wyróżnieni m.in. przez Departament Handlu i Przemysłu tego kraju.

Prezentujemy tutaj uniwersalny nóż kuchenny z linii Zen Kasztan - idealny wszelkich codziennych prac kuchennych. Począwszy od krojenia wędlin, chleba, na siekaniu warzyw czy plasterkowaniu sera kończąc. Wyśmienity nóż do wszystkiego!

Jest to produkt bardzo elegancki, idealny na prezent dzięki estetyce stalowego ostrza połączonego z klasycznym drewnem kasztanowym.

Długość ostrza: 13 cm


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny

Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade