Zgłoś sugestię

Smartband California Access Verve CA-2100

marka produktu: California Access
kod producenta: ZEG-OP-CAC-001
symbol: SMARTTVERVECA2100
EAN: 5902012924440
69,90  cena netto: 56,83 zł
dostępność: Dostępny w ciągu 3 dni
wysyłka od: 6,90 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

Smartband California Access Verve CA-2100 to produkt wysokiej jakości. Umożliwia monitoring ważnych czynności życiowych takich jak na przykład puls i monitor snu. Posiada bardzo wiele różnorodnych funkcji, którymi można zarządzać za pomocą dedykowanej aplikacji.

 

 

 • przekątna ekranu: 0,66 cal
 • bluetooth: v 4.0
 • krokomierz
 • licznik spalonych kalorii
 • monitorowanie snu
 • powiadomienia
 • pulsometr
 • dedykowana aplikacja 
 • kalkulator spalonych kalorii
 • budzik
 • alarm przed zgubieniem telefonu

Smartband California Access Verve CA-2100 to opaska z wyświetlaczem dla sportowców i nie tylko. Posiada takie funkcje jak pomiar pulsu oraz monitoring snu. Urządzenie pomoże każdemu użytkownikowi na pełne kontrolowanie zdrowia. Wszystkie wyniki pomiarowe zostaną zapisane w archiwum, aby z czasem móc je przeanalizować. Monitoring pracy serca pozwala nam na obserwacje jak nasz organizm się zachowuje. W zależności od wyznaczonego celu rezultatem kontroli tętna jest poprawa zdrowia i samopoczucia. Dzięki danej kontroli jest możliwość na poprawę wyników sportowych, a co za tym idzie zrzucenie zbędnych kilogramów. Codzienna aktywność jest bardzo ważna dla każdego człowieka. Dzięki opasce jest możliwość monitorowania wykonanych kroków, długości przebytego dystansu oraz ilości spalonych kalorii.

 

 

 

 

 

 

 

Posiada funkcję powiadomień oraz przypomnień. Będzie informował o połączeniach, powiadomieniach oraz o alertach, które przypominają o braku aktywności. Komfortowy sen jest niezbędnym czynnikiem naszego zdrowia. Bransoletka rozpoznaje czas oraz dokładne fazy snu. Dzięki temu jest możliwość obserwacji i analizy, by zmienić przyzwyczajenia i poprawić jakość snu. Dedykowaną aplikację można pobrać z Google Play lub App Store. Umożliwia obserwację zgromadzonych danych oraz zarządzanie wszystkimi ustawieniami. Dodatkowo posiada inne funkcje takie jak: licznik kroków i przebytego dystansu, kalkulator spalonych kalorii, budzik ,wibracje w momencie nadchodzącego połączenia lub wiadomości, alarm przed zgubieniem telefonu i wiele innych. 

 

 

 

 

Przykładowe ekrany aplikacji:

  
 
 
 
Cechy produktu Smartband California Access Verve CA-2100
Bluetooth
4.0
Pomiar
pulsu
Wibracje
tak
Alarm
Tak
Chipset
DA14580
Kolor
Czarny
Temperatura pracy
-10 + 50 °C
Wyświetlacz
OLED 0,66 cala
Wymiary
23,8 x 12,3 x 138-197 mm
Waga
25,8 g
Gwarancja
2 lata
W zestawie
Smartband CA-2100, ładowarka USB, instrukcja obsługi
Opakowanie
producenta
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade