Zgłoś sugestię

Bezprzewodowe słuchawki Philips SHB3075BL BASS+ niebieskie

marka produktu: Philips
kod producenta: SHB3075BL
symbol: SLUCHPHILSHB3075BL
EAN: 6925970712965
149,00  cena netto: 121,14 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 140,06 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 131,12 zł
wysyłka od: 7,90 zł
Produkt obecnie niedostępny

Bezprzewodowe słuchawki Philips SHB3075BL BASS+ są produktem wysokiej jakości. Posiadają wytrzymały akumulator zapewniający 12 godzinny czas pracy. Dostrojone przetworniki oraz otwory basowe emitują ultraniskie częstotliwości, aby utworzyć unikalną sygnaturę z doskonałym basem. BASS+ posiada zamkniętą konstrukcję akustyczną, która blokuje dźwięki z otoczenia oraz pozwala na uzyskanie jeszcze bardziej ulepszonej izolacji słuchowej, zapewniając lepsze wrażenia. Do zestawu został dołączony przewód do ładowania USB, który będzie ułatwiać dbanie o konieczność naładowania zawsze wtedy, kiedy jest to potrzebne.

 


  • Jakość marki Philips
  • Bezprzewodowe słuchawki nauszne
  • Wbudowany mikrofon
  • Czas pracy: 12 godzin
  • Wyśmienity bas
  • Pasmo przenoszenia: 9–21 000  Hz
  • kolor: niebieski
  • Przetworniki: 32 mm
  • Impedancja: 32 Ohm
  • Czułość: 103 dB

Słuchawki Philips BASS+ to produkt wysokiej jakości. Mogą się poszczycić potężnymi basami w eleganckiej i kompaktowej konstrukcji. Nowoczesny design, perfekcyjne brzmienie i doskonały stosunek jakości do ceny. Przeznaczone dla wszystkich użytkowników, którzy szukają mocniejszych basów w niewielkich gabarytach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Słuchawki posiadają wytrzymały akumulator zapewniający 12 godzinny czas odtwarzania ulubionej muzyki. Dodatkowo mocne i pulsujące basy są zapewnione poprzez 32-milimetrowe przetworniki głośnikowe. Są uniwersalne dla każdego słuchacza. Posiadają regulowane elementy nauszne wraz z pałąkiem zapewniającym komfort użytkowania oraz dokładne dopasowanie.

 

 

 

 

 

 

Dostrojone przetworniki oraz otwory basowe emitują ultraniskie częstotliwości, aby utworzyć unikalną sygnaturę z doskonałym basem. Dzięki nim naprawdę czuję się rytm, mimo lekkiej konstrukcji. W celu bezprzewodowego odtwarzania muzyki lub prowadzenia rozmów telefonicznych należy tylko sparować słuchawki z dowolnym urządzeniem Bluetooth. Wbudowany mikrofon wraz z technologią Bluetooth 4.1 pozwalają na prowadzenie rozmów telefonicznych w trybie głośnomówiącym.

 

 

 

 

 

Poduszki w danym modelu są miękkie i oddychające, dzięki czemu zapewniają wspaniały komfort podczas długiego słuchania muzyki lub prowadzenia rozmów telefonicznych. BASS+ posiada zamkniętą konstrukcję akustyczną, która blokuje dźwięki z otoczenia oraz pozwala na uzyskanie jeszcze bardziej ulepszonej izolacji słuchowej, zapewniając lepsze wrażenia. Słuchanie staję się naprawdę przyjemne bez względu na miejsce w którym się znajdujesz. Dzięki składanej konstrukcji możemy je bardzo łatwo przechowywać, przenosić oraz zabierać do szkoły, do pracy, na wycieczkę oraz w każdą podróż. Zanurz się w własnej przestrzeni muzycznej. 

 

 

 

 

 

Inteligentne i proste w obsłudze przyciski pozwalają na sterowanie wszystkimi dostępnymi funkcjami słuchawek. Do zestawu został dołączony przewód do ładowania USB, który będzie ułatwiać dbanie o konieczność naładowania zawsze wtedy, kiedy jest to potrzebne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP.

Cechy produktu Bezprzewodowe słuchawki Philips SHB3075BL BASS+ niebieskie
System
akustyczny : zamknięty
Magnes
NdFeB
Średnica [mm]
32 mm
Typ
dynamiczny
USB
tak
Typ akumulatora
litowo-polimerowy
Czas czuwania [godz.]
166* godz.
Czas pracy
12* godz.
Bluetooth
4,1
Zasięg
Do 10 m
Przetworniki
Dynamiczne
Rodzaj
Nauszne, konstrukcja zamknięta
Pasmo przenoszenia [Hz]
9–21 000 Hz
Czułość
103 dB
Impedancja
32 Ohm
Moc
40 mW
Kolor
Niebieski
Regulacja głośności
Tak
Mikrofon
Tak
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade