Zgłoś sugestię

Sanyo Eneloop XX UWXB R6 AA 2550mAh (blister)

4 sztuki
producent: Sanyo
kod producenta: HR-3UWXB-4BP
symbol: AKFOTR6ENELXXUWXB4BL
62,90  cena netto: 51,14 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 61,48 zł
dostawa od: 7,50 zł
Produkt obecnie niedostępny

NOWOŚĆ!!! ULEPSZONA SERIA HR3-UWXB
- najwyższa pojemność wśród akumulatorków nowej generacji 2550 mAh
- zachowuje 85% pojemności po 12 miesiącach!
- pracuje w niskich temperaturach do -20st. C!
- naładowany w procesie produkcji energią słoneczną
Made in Japan

4 x akumulatorki Sanyo Eneloop XX R6/AA Ni-MH 2550mAh UWXB
oznaczenia: HR6 / MIGNON / HR-3UWXB
opis: akumulator niklowo-wodorkowy
pojemność typowa: 2550 mAh
pojemność minimalna: 2450 mAh
napięcie [V]: 1.2
średnica [mm]: 14.5
wysokość [mm]: 50.5

NAJWYŻSZY MODEL HR3-UWXB

- najwyższa pojemność wśród akumulatorków nowej generacji 2550 mAh
- zachowuje 85% pojemności po 12 miesiącach!
- pracuje w niskich temperaturach do -20st C!
- naładowany w procesie produkcji energią słoneczną

Informacja o tych akumulatorkach na stronie Sanyo eneloop XX - For Professional Use.Nowość. Eneloop XX.
Akumulatorki dla urządzeń o średnim i wysokim zużyciu energii.


Interesowałeś się już akumulatorkami o niskim stopniu samorozładowania, ale nie byłeś zadowolony z ich pojemności? Firma SANYO, w odpowiedzi na opinie i sugestie swoich klientów, postanowiła wprowadzić na rynek akumulatorki Eneloop XX o pojemności 2550mAh, idealnie nadające się do zastosowania w urządzeniach o wysokim zużyciu energii - w szczególności w aparatach cyfrowych. Akumulatorek Eneloop XX oferuje zalety baterii jednorazowego użytku i akumulatorków o dużej pojemności, jest też wstępnie naładowany fabrycznie. Dzięki niskiemu samorozładowaniu akumulatorki zachowują do 85% pojemności nawet po roku przechowywania. Akumulatorki można ładować do 500 razy, dzięki czemu są przyjazne dla środowiska.

Eneloop XX łączy oszczędność pieniędzy z troską o środowisko naturalne.To z pewnością największa przewaga ENELOOP XX nad bateriami jednorazowymi: można go naładować 500 razy po czym z łatwością poddać recyklingowi. Dla przykładu: jeśli ładujesz ENELOOP XX raz na tydzień, będziesz mógł go używać przez 19 lat! W efekcie okazuje się, że jest to technologia nie tylko bardziej ekonomiczna, lecz także pozwalająca nam uniknąć kłopotliwego recyklingu 500 baterii. Warto też wspomnieć o tym, że SANYO jest członkiem założyciela GRS - Połączonego Systemu Zwrotu Ogniw. Razem z innymi producentami baterii stworzyliśmy system zwrotów, sortowania i recyklingu zużytych baterii, który zapewnia optymalny recykling zużytych baterii.

Eneloop XX nie zawiedzie Cię nawet gdy jest zimnoNawet w sytuacjach jak niskie temperatury w czasie Twoich zimowych wakacji, w których nie używa się normalnych baterii, ENELOOP XX prezentuje znakomite osiągi. W końcu byłby to wstyd gdybyś nie mógł zrobić zdjęć podczas swoich zimowych wakacji tylko dlatego, że baterie zostawiły Cię na lodzie.

ENELOOP XX zastępuje baterie jednorazowe we wszystkich urządzeniach.

Od aparatów cyfrowych do odtwarzaczy MP3, pilotów do telewizora czy latarek, zsumuj wszystkie zalety i zobacz dlaczego XX ENELOOP jest uniwersalnym i idealnym źródłem zasilania dla wszystkich Twoich urządzeń w gospodarstwie domowym. Dotyczy to także urządzeń, których do dzisiaj używałeś z normalnymi bateriami, takich jak konsole do gier czy podróżne budziki. To oznacza, że nie będziesz już nigdy musiał wybierać wielu typów baterii czy stosować drogich baterii specjalnych. Z XX ENELOOP zawsze będziesz miał odpowiednią baterię pod ręką.

Ładowanie w łatwy sposób

Do ładowania akumulatorków ENELOOP XX można oczywiście używać wszystkich ładowarek nowej generacji, które używane są do ładowania akumulatorków niklowo-wodorkowych (Ni-MH).

To najlepsza alternatywa dla tradycyjnych akumulatorków ładowalnych i baterii jednorazowych!

Zaufaj wysokiej jakości i technologii SANYO, największego producenta akumulatorków na świecie.


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade