Zgłoś sugestię

Samochód RC SuperMount Stunt Truck

producent: Pozostali
symbol: brak symbolu
EAN: 5903039700291
89,00  cena netto: 72,36 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 83,66 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 79,83 zł
wysyłka od: 7,90 zł
Produkt obecnie niedostępny

Samochód RC SuperMount Stunt Truck to produkt wysokiej jakości. Świetnie sobie radzi na różnorodnych powierzchniach i przeszkodach terenowych. Posiada pompowane opony, nietuzinkowy sposób sterowania oraz możliwość wykonywania różnorodnych pozycji. Znakomita na prezent zabawka z pewnością zainteresuje każdego malucha, zapewniając długie i pełne niespodzianek wrażenia. Pomoże w rozwoju umiejętności zręcznościowych i koordynacji wzrokowo-ruchowej. Cały zestaw jest zapakowany w kolorowym pudełku i idealnie nadaję się na prezent.


 • zasięg: 13m
 • pompowane opony
 • akumulator: 4,8 V 500 mAh
 • gumowe bieżniki
 • dla dzieci powyżej 8 roku życia
 • idealny na prezent

Samochód RC SuperMount Stunt Truck to zdalnie sterowana zabawka, która zachwyci każde dziecko. Jest masywny i żadna przeszkoda nie jest mu straszna. Świetnie sobie radzi na różnorodnych powierzchniach takich jak asfalt, bruk, kamienie, piaszczyste i trawiaste pagórki oraz śliskie nawierzchnie, dzięki ogromnym, gumowym, pompowanym oponom o specjalnie dobranym bieżniku

 

 

 

 

 

 

Samochód posiada pompowane opony, które pompuję się za pomocą pompki dołączonej do zestawu. Bardzo dobrze sobie radzi na każdej powierzchni. Nawet podczas zderzenia przy dużej prędkości, auto po prostu odbiję się od przeszkody.  Sterowanie zabawką jest wyjątkowe, ponieważ lewym drążkiem odpowiadamy za obrót kół po lewej stronie, a prawym drążkiem po prawej stronie. Pozwala to na niepowtarzalną zabawę oraz kręcenie bączków w miejscu.  Dodatkowo dachowanie jest elementem świetnej zabawy, a nie przerwą w zabawie.

 

 

 

 

 

 

 

Nowoczesny pilot pozwala na pełne sterowanie pojazdem w wszystkie strony i jest zasilany za pomocą 2 baterii AA 1,5V. Znakomita na prezent zabawka z pewnością zainteresuje każdego malucha, zapewniając długie i pełne niespodzianek wrażenia. Pomoże w rozwoju umiejętności zręcznościowych, koordynacji wzrokowo-ruchowej, koncentracji, szybkości myślenia, zwinności i sprytu. Cały zestaw jest zapakowany w kolorowym, oryginalnym pudełku i idealnie nadaję się na prezent.

 

 

 

 

 

 

 

Proszę o wybór koloru jaki chcą Państwo zamówić. W tym celu należy zaznaczyć odpowiedni wariant.

 

Kolory do wyboru : zielony lub pomarańczowy.

 

 

 

 

 

 

 

W zestawie:

 

 • samochód
 • ładowarka
 • pompka do kół
 • igła do pompki
 • pilot
 • bateria 9V do pilota

 

 

 

Cechy produktu Samochód RC SuperMount Stunt Truck
Zasięg
13m
Częstotliwość
2,4GHz
Zasilanie
4,8V 500mAh ,bateria 9V
Wymiary
bez uwzględnienia kół: 12 x 6,5 x 5,5 cm
Kolor
zielony/pomarańczowy
Przeznaczenie
dla dzieci od lat 8 i dorosłych
Opakowanie
oryginalne pudełko
Dodatkowe cechy
średnica kół: 6,5"
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade