Zgłoś sugestię

Przetwornica Modecom MC-C030 300W 24V DC -> 230V AC

producent: Modecom
kod producenta: Z-P-MC-C030100102-BLA
symbol: AKSPRZEMCC030300W24
120,90  cena netto: 98,29 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 117,58 zł
dostawa od: 7,90 zł
Produkt obecnie niedostępny
  • moc znamionowa: 300W
  • port ładujący USB 5V 0,5A
  • charakterystyka fali prądu zmiennego: sinusoida modyfikowana

MC-C030 24V to najnowszy model przetwornicy samochodowej, która pozwala w łatwy sposób zamienić Twój samochód w mobilne centrum zasilania. Produkt ten przeznaczony jest głównie dla zawodowych kierowców samochodów ciężarowych, szukających prostego sposobu na doładowanie swoich elektronicznych sprzętów. Produkt ten sprawdza się idealnie również w trakcie koniecznych podczas jazdy samochodem ciężarowym postojów. Przetwornicy MODECOM MC-C030 24V możesz użyć wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do standardowego zasilania sieciowego. Za jej pośrednictwem możesz w swoim samochodzie naładować prawie każde elektroniczne urządzenie. MODECOM MC-C030 24V to najnowszy model przetwornicy samochodowej, która pozwala w łatwy sposób zamienić Twój samochód w mobilne centrum zasilania. Produkt ten przeznaczony jest głównie dla zawodowych kierowców samochodów ciężarowych, szukających prostego sposobu na doładowanie swoich elektronicznych sprzętów. Produkt ten sprawdza się idealnie również w trakcie koniecznych podczas jazdy samochodem ciężarowym postojów. Pozwoli Ci naładować w swoim samochodzie prawie każde elektroniczne urządzenie.

Przetwornica zamienia stałe napięcie 24V z układu elektrycznego samochodu osobowego na prąd przemienny o napięciu 230V, które spotykamy w gospodarstwach domowych. Dzięki takiej transformacji napięć można za pomocą naszej przetwornicy korzystać z wszelkiego rodzaju urządzeń elektrycznych, takich jak laptop, kamera cyfrowa czy nawet telewizor przenośny. Z kolei zastosowany dodatkowo w konstrukcji urządzenia port USB, pozwala naładować także urządzenia takie jak odtwarzacz mp3 czy telefon komórkowy.

Przetwornica MODECOM MC-C030 24V to również produkt, który zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa ładowanych za ich pośrednictwem sprzętów. Najwyższa jakość zastosowanych podzespołów wraz z szeregiem dodatkowych zabezpieczeń sprawiają, że podłączony do niej produkt ładowany jest zawsze bezpiecznym prądem. Dodatkowo w razie niespodziewanego skoku napięcia w układzie elektrycznym w samochodzie, przetwornicę chroni umieszczony w łatwo dostępnym dla użytkownika miejscu płaski bezpiecznik 35A. W zestawie wraz z przetwornicą użytkownik znajdzie 24V wtyczkę, kompatybilną z każdym wejściem zapalniczki samochodowej oraz zestaw kabli pozwalający podłączyć przetwornicę bezpośrednio do akumulatora bez konieczności uruchomienia silnika.

W celu zasilania telefonów komórkowych oraz innych mniejszych urządzeń nasz produkt został wyposażony dodatkowo w gniazdo USB.

Przetwornice z sinusoidą modyfikowaną nie są przeznaczone do użytku z urządzeniami wyposażonymi w transformatory lub silniki indukcyjne takimi jak: pompy, agregaty, lodówki, zasilacze transformatorowe, mikrofalówki, sprzęt precyzyjny, sprzęt medyczny. Urządzenia tego typu wymagają przetwornic z pełną sinusoidą, np. Volt Sinus (również dostępne w naszej ofercie).

Urządzenia posiadają 24-miesięczną gwarancję producenta.

 

Dane techniczne
kod produktu  Z-P-MC-C030100102-BLA
moc ciągła  300W
napięcie wejściowe  24V
napięcie wyjściowe  230V AC 50Hz
charakterystyka prądu
wyjściowego
 sinusoida modyfikowana
parametry prądowe
gniazda USB
 5V DC, 0.5A
masa  0,7kg
zabezpieczenia  -przeciążeniowe
 -zwarciowe
 -termiczne
 -przed odwrotnym podłączeniem
  baterii akumulatorów

Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade