Zgłoś sugestię

Profesjonalny ceramiczny nóż kucharza 18 cm (białe ostrze)

producent: Kyocera
symbol: nozcerbialkyouni18
EAN: 4960664554355
365,00  cena netto: 296,75 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 343,10 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 321,20 zł
wysyłka od: 0,00 zł
Produkt obecnie niedostępny
  • Ceramiczne ostrze - wyjątkowo lekkie i trwałe
  • Długośc ostrza: 18 cm
  • Kolor ostrza: Biały
  • Zastosowanie: Nóż uniwersalny
  • Wyprodukowane w Japonii

Najbardziej wszechstronny nóż kuchenny. Używany do cięcia, krojenia, szatkowania i plastrowania. Wystarczająco długi, aby można było nim kroić nawet naprawdę duże rzeczy i odpowiednio wyprofilowany, aby swobodnie można było przesuwać go w obydwie strony.

Ostrze - Wysokiej klasy, szlachetna ceramika twardością zbliżona do diamentu, wytwarzana na bazie dwutlenku cyrkonu (ZrO2).
Dzięki ceramicznemu ostrzu, wszystkie produkty (zwłaszcza warzywa i owoce) pozostają pełne witamin i "oryginalnego" smaku nawet po kontakcie z nożem. Jak wiadomo sałatę rwie się, ponieważ po kontakcie z metalem ciemnieje, ogórki obiera się z odpowiedniej strony, aby nie miały goryczki itd. nożem ceramicznym można kroić sałatę, obierać i kroić ogórki (z każdej strony) oraz inne warzywa i owoce bez obaw o ich smak i wartości odżywcze.

Długość ostrza - 18 cm

75mm nóż kuchenny, idealny do obróbki małych powierzchni. Krótkie i cienkie ostrze pozwala na łatwe manewrowanie a zaostrzony czubek pomaga w wykrawaniu niechcianych miejsc w owocach i warzywach.
   Ostrze - Wysokiej klasy, szlachetna ceramika twardością zbliżona do diamentu, wytwarzana na bazie dwutlenku cyrkonu (ZrO2).
   Dzięki ceramicznemu ostrzu, wszystkie produkty (zwłaszcza warzywa i owoce) pozostają pełne witamin i "oryginalnego" smaku nawet po kontakcie z nożem ( w przypadku metalowego/stalowego ostrza część warzyw zmienia smak i kolor np. sałata ciemnieje).
   Długość ostrza - 7,5 cm

Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny
Cechy produktu Profesjonalny ceramiczny nóż kucharza 18 cm (białe ostrze)
Rodzaj ostrza
Ostrze ceramiczne
Kolor ostrza
Biały
Długość ostrza [cm]
18
Rączka
Tworzywo sztuczne
Kolor rączki
Czarny
Seria
Białe ostrza
Zastosowanie
Uniwersalne
Gwarancja
3 lata
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade