Zgłoś sugestię

Pistolet zraszający Comfort 8-funkcyjny

marka produktu: Exoflora
kod producenta: EXO9095
symbol: EXO9095
EAN: 4545566565267
55,90  cena netto: 45,45 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 52,11 zł
dostawa od: 8,90 zł
Produkt obecnie niedostępny
Pistolet metalowy Comfort to produkt wysokiej jakości. Starannie wykonane narzędzie z pewnością posłuży na nie jeden sezon ogrodniczy. Uchwyt wykonany jest z antypoślizgowego tworzywa, dzięki czemu będzie stabilnie leżał w dłoni, bez ryzyka wypadnięcia. Posiada aż 8 rodzajów strumienia, które reguluję się za pomocą obrotowej głowicy. Z pewnością doskonale sprawdzi się podczas podlewania całego ogrodu. 

  • materiał obudowy: stop aluminium
  • materiał dźwigni: włókno szklane
  • 8 rodzajów strumienia
  • regulowany obrotową głowicą
  • poręczny i antypoślizgowy uchwyt
  • idealny do podlewania ogrodu

Pistolet zraszający wykonany jest ze stopu aluminium, tworzywa antypoślizgowego i włókna szklanego. Nakrętka z regulacją skoku dźwigni spustu jest mosiężna. Głowica pistoletu pozwoli uzyskać 8 różnych strumieni wody, które zmieniamy za pomocą przekręcania ruchomej części pistoletu. Między innymi wyposażony jest w mgiełkę, prysznic, stożek lub strumień zwykły czy płaski. Dodatkowo posiada blokadę -  nie dużą metalową zawleczkę, która przydaje się podczas ciągłego i dłuższego podlewania. Dzięki jakościowo dobrym materiałom, narzędzie posłuży na nie jeden sezon.

Rękojeść wykonana jest z antopoślizgowego tworzywa. Jest odpowiednio wyprofilowana i wygodna dla dłoni, co zapewni mnóstwo komfortu podczas pracy. Zakończony jest przyłączem, na które montujemy szybkozłączkę na klik, a następnie wąż ogrodowy.

Cechy produktu Pistolet zraszający Comfort 8-funkcyjny
Materiał
stop aluminium, tworzywo antypoślizgowe , metal, włókno szklane
Przeznaczenie
do podlewania ogrodu
Informacje dodatkowe
możliwość regulacji, blokada strumienia
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt