Zgłoś sugestię

Oryginalny zestaw słuchawkowy stereo Apple EarPods MD827ZM/A białe

marka produktu: Apple
kod producenta: MD827ZM/A
symbol: AKAPPLESLUMD827ZMA
EAN: 885909627684
35,91 
39,90 zł (~10%)
cena netto: 29,20 zł
cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 33,12 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i
dostawa od: 7,90 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

Przedstawiamy Państwu oryginalny zestaw słuchawkowy marki Apple. Słuchanie muzyki i odbieranie połączeń. Jakość od Apple. Wysoka jakość dźwięku, użytych materiałów i wykonania. Rodzaj opakowania: box.


 • Oryginalny zestaw słuchawkowy od Apple
 • Do urządzeń iPod / iPhone / iPad wszystkich generacji (z wejściem aux 3,5mm jack)
 • Posiada wbudowany mikrofon
 • Pilot do regulacji poziomu dźwięku
 • Głębokie basy
 • Kod producenta: MD827ZM/A
 • Rodzaj opakowania: pudełko
Z myślą o dostarczeniu Applowiczom najwyższej jakości akcesoriów, do naszej oferty trafiają oryginalne produkty od


Poza zdobywającymi serca użytkowników na całym świecie urządzeniami wysokiej klasy, Apple oferuje także całe zaplecze akcesoriów i komponentów potrzebnych Applowiczowi w życiu codziennym.


Dziś do naszej oferty trafia oryginalny zestaw słuchawkowy Apple EarPods do urządzeń iPhone, iPod oraz iPad wszystkich generacji. Smukłe i eleganckie słuchawki Apple EarPods zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do różnych kształtów małżowiny i każdemu Applowiczowi dostarczały maksymalnych doznań audio. Zestaw dzięki wyjątkowym komponentom daje tak wyśmienitą jakość dźwięki, iż dumnie może konkurować z o wiele droższymi pozycjami, dostępnymi na rynku. Do tego, Apple dodał udoskonalonego pilota do regulacji głośności, odtwarzania muzyki i wideo oraz odbierania połączeń telefoniczne.


Oryginalny produkt Apple to także gwarancja jakości i bezpieczeństwa na lata, czyniąc z zestawu niezastąpionego kompana życia codziennego każdego iPhona czy też iPada.Co jeszcze nowego? W odróżnieniu od tradycyjnych słuchawek dousznych, które sprawiają użytkownikom wiele problemów, Apple Earpods odzwierciedlają faktyczną geometrię ucha. Daje to niezwykły komfort użytkowania bez ciągłego, irytującego wypadania słuchawek.

Skąd ta wyjątkowa jakość dźwięku? Wbudowane głośniki zostały specjalnie stworzone z myślą o minimalizowaniu straty dźwięku, jednocześnie uzyskując maksymalną siłę sygnału. W ten sposób możliwe jest odtwarzanie najwyższej jakości plików muzycznych. Różnicę można dosłownie usłyszeć!

Do tego Apple EarPods poza klasycznie wbudowanym mikrofonem, posiadają także wbudowany pilot, który umożliwia regulację głośności, sterowanie odtwarzaniem muzyki i wideo oraz obieranie i kończenie połączeń za pomocą tylko jednego ruchu. Wygoda użytkowania zestawu od Apple przekona każdego, kto jeszcze się waha odłożyć swoje klasyczne słuchawki do lamusa!


Wyjątkowość zestawu w skrócie:

 • Zaprojektowane przez Apple
 • Głębsze i bogatsze basy
 • Lepsza ochrona przed potem i wodą
 • Sterowanie odtwarzaniem muzyki i wideo
 • Odbieranie i kończenie połączeń

Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP.

Cechy produktu Oryginalny zestaw słuchawkowy stereo Apple EarPods MD827ZM/A białe
Opakowanie
bulk
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade