Zgłoś sugestię
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować

Nóż Szefa Sha Ra Ku Mono 19,5 cm

producent: Fujitora Industry
symbol: nozstashara195szef
565,90  cena netto: 460,08 zł
darmowa dostawa
Produkt obecnie niedostępny
E-mail dedykowany dla zamówień hurtowych: hurt@seltrade.pl
  • Stalowe ostrze
  • Długość ostrza: 19,5 cm
  • Rączka: Stal nierdzewna 18-8
  • Wyprodukowany w Japonii

Noże stalowe to bardzo szeroki temat, odpowiednio dobrane będą nam służyć przez wiele lat a wysoka jakość stali pozwoli w szybkim tempie doprowadzić je do super ostrości. Im lepsza i szlachetniejsza stal tym narzędzia te będą ostrzejsze, nigdy nie da się porządnie naostrzyć kiepskich noży.

Oferowane przez nas noże pochodzą wyłącznie z Japonii a kuźnia Fujitora (producent noży Tojiro) jest uznawana za jedną z pięciu najlepszych w tym kraju. Firma ta opatentowała własną metodę skuwania stali za co zostali wyróżnieni m.in. przez Departament Handlu i Przemysłu tego kraju.

Przyciągający wzrok wzór rękojeści, przywodzi na myśl tradycyjny miecz samurajski podczas gdy można w niej dostrzec podobieństwa do miejskich okien. Klingę wykonano z wykorzystaniem stali Molibdenowo Wanadowej jako materiał bazowy (stosowany również do produkcji skalpeli). Rękojeść płynnie połączono z klingą dzięki czemu nóż jest higieniczny i ergonomiczny. Noże Sha Ra Ku Mono doskonale sprawdzają się zarówno w amatorskich jak i profesjonalnych kuchniach.

Najbardziej wszechstronny nóż kuchenny. Używany do cięcia, krojenia, szatkowania i plastrowania. Wystarczająco długi, aby można było nim kroić nawet naprawdę duże rzeczy i odpowiednio wyprofilowany, aby swobodnie można było przesuwać go w obydwie strony.

Ostrze: Wysokiej jakości stal nierdzewna (Molibdenowo Wanadowa)

Długość ostrza: 19,5 cm


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny
Cechy produktu Nóż Szefa Sha Ra Ku Mono 19,5 cm
Rodzaj ostrza
Stalowe
Waga [gram]
160
Długość ostrza [cm]
19,5
Rączka
Stal nierdzewna
Zastosowanie
Uniwersalny
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt