Zgłoś sugestię
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować

Nóż Sha Ra Ku Mono Deba 17 cm

producent: Fujitora Industry
symbol: nozstashara17deba
565,90  cena netto: 460,08 zł
darmowa dostawa
Produkt obecnie niedostępny
E-mail dedykowany dla zamówień hurtowych: hurt@seltrade.pl
  • Stalowe ostrze
  • Długość ostrza: 17 cm
  • Rączka: Stal nierdzewna
  • Wyprodukowany w Japonii
Noże stalowe to bardzo szeroki temat, odpowiednio dobrane będą nam służyć przez wiele lat a wysoka jakość stali pozwoli w szybkim tempie doprowadzić je do super ostrości. Im lepsza i szlachetniejsza stal tym narzędzia te będą ostrzejsze, nigdy nie da się porządnie naostrzyć kiepskich noży.

Oferowane przez nas noże pochodzą wyłącznie z Japonii a kuźnia Fujitora (producent noży Tojiro) jest uznawana za jedną z pięciu najlepszych w tym kraju. Firma ta opatentowała własną metodę skuwania stali za co zostali wyróżnieni m.in. przez Departament Handlu i Przemysłu tego kraju.

Przyciągający wzrok wzór rękojeści, przywodzi na myśl tradycyjny miecz samurajski podczas gdy można w niej dostrzec podobieństwa do miejskich okien. Klingę wykonano z wykorzystaniem stali Molibdenowo Wanadowej jako materiał bazowy (stosowany również do produkcji skalpeli). Rękojeść płynnie połączono z klingą dzięki czemu nóż jest higieniczny i ergonomiczny. Noże Sha Ra Ku Mono doskonale sprawdzają się zarówno w amatorskich jak i profesjonalnych kuchniach.

Deba to tradycyjny Japoński nóż pełniący jednocześnie funkcję tasaka i noża uniwersalnego. Jednostronnie naostrzony, jest wystarczająco dokładny, aby kroić cienkie plastry mięsa i wystarczająco mocny, aby przecinać nieduże kości zwierzęce. Stosunkowo krótkie ostrze pozwala na precyzyjną kontrole nad narzędziem.

Ostrze: Wysokiej jakości stal nierdzewna (Molibdenowo Wanadowa)

Długość ostrza: 17 cm
Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny
Cechy produktu Nóż Sha Ra Ku Mono Deba 17 cm
Rodzaj ostrza
Stalowe
Zastosowanie
Uniwersalny
Długość ostrza [cm]
17
Rączka
Stal nierdzewna
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt