Zgłoś sugestię
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować

Nóż do warzyw i owoców Kyotop 11 cm

producent: Kyocera
symbol: NOZCERKYOTWAIOW11
808,90  cena netto: 657,64 zł
darmowa dostawa
Produkt obecnie niedostępny
E-mail dedykowany dla zamówień hurtowych: hurt@seltrade.pl
  • Ceramiczne ostrze - lekkie i trwałe
  • Długość ostrza: 11 cm
  • Rączka: drewno Pakka
  • Wyprodukowano w Japonii

Najbardziej zaawansowane noże ceramiczne na świecie, w 100% wytwarzane ręcznie. Rękojeść wykonano z polerowanego drewna Pakka ostrze natomiast jest najczystszą i najtwardszą ceramiką na świecie (stosowaną do produkcji noży). Klinga jest spiekana w temperaturze 1500°C i pod ciśnieniem do 20 000 t/m2 (Hot Isostatic Pressing Process).

Poręczny, jedenasto centymetrowy nóż kuchenny, bardzo praktyczny przy produktach małej i średniej wielkości takich jak rzodkiewka czy cytryna. Doskonale sprawdza się podczas krojenia marchewki "w kostkę", oliwek lub małego pieczywa (zwłaszcza gorącego). Idealny dla tych, którzy nie lubią dużych noży.

Ostrze - Wysokiej klasy, podwójnie wypalana, szlachetna ceramika twardością zbliżona do diamentu, wytwarzana na bazie dwutlenku cyrkonu.

Dzięki ceramicznemu ostrzu, wszystkie produkty (zwłaszcza warzywa i owoce) pozostają pełne witamin i "oryginalnego" smaku nawet po kontakcie z nożem. Jak wiadomo sałatę rwie się, ponieważ po kontakcie z metalem ciemnieje, ogórki obiera się z odpowiedniej strony, aby nie miały goryczki itd. nożem ceramicznym można kroić sałatę, obierać i kroić ogórki (z każdej strony) oraz inne warzywa i owoce bez obaw o ich smak i wartości odżywcze.

Długość ostrza: 11 cm


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny
Cechy produktu Nóż do warzyw i owoców Kyotop 11 cm
Rodzaj ostrza
Ostrze ceramiczne
Kolor ostrza
Czarny
Długość ostrza [cm]
11
Rączka
Tworzywo sztuczne
Kolor rączki
Czarny
Zastosowanie
Uniwersalny
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt