Zgłoś sugestię
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować

Narihira #8 Molybdenum nóż uniwersalny Santoku 16,5cm

producent: Fujitora Industry
symbol: nostanarihira8000165
180,90  cena netto: 147,07 zł
darmowa dostawa
Produkt obecnie niedostępny
  • Specjalistyczny nóż stalowy
  • Klasyczny wygląd i smukły kształt
  • Seria: Narihira #8000
  • Długość ostrza: 16,5 cm
  • Zastosowanie: uniwersalne

Noże stalowe to bardzo szeroki temat, a odpowiednio dobrane będą nam służyć przez wiele lat. Wysoka jakość stali pozwoli w szybkim tempie doprowadzić je do super ostrości. Im lepsza i szlachetniejsza stal tym narzędzia te będą ostrzejsze! W końcu - nigdy nie da się porządnie naostrzyć kiepskich noży.

Oferowane przez nas noże pochodzą wyłącznie z Japonii, a kuźnia Fujitora (producent noży Tojiro i Narihira) jest uznawana za jedną z pięciu najlepszych w tym kraju. Firma ta opatentowała własną metodę skuwania stali za co zostali wyróżnieni m.in. przez Departament Handlu i Przemysłu tego kraju.

Noże Narihira są tradycyjnymi nożami japońskimi ostrzonymi jednostronnie do przygotowywania sushi. Jest to połączenie tradycji z nowoczesną technologią ich wytwarzania. Te doskonałe noże mają ostrza wykonane ze stali nierdzewnej, a  rękojeść z drewna magnolii.

Prezentujemy tutaj uniwersalny nóż kuchenny z linii Narihira - idealny wszelkich codziennych prac kuchennych. Począwszy od krojenia wędlin, chleba, na siekaniu warzyw czy plasterkowaniu sera kończąc. Wyśmienity nóż do wszystkiego!

Jest to produkt bardzo elegancki, idealny na prezent dzięki estetyce stylizowanego japońskiego ostrza.

Długość ostrza: 16,5 cm


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade