Zgłoś sugestię

Motorówka RC zdalnie sterowana FT012 45km/h

producent: Pozostali
symbol: MOTOZDSTERFT01245KMH
EAN: 5901779365572
479,00  cena netto: 389,43 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 450,26 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 421,52 zł
dostępność: Dostępny w ciągu 3 dni
wysyłka od: 10,90 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

Motorówka RC zdalnie sterowana FT012 45km/h to produkt wysokiej jakości. Jej głównymi zaletami są świetne osiągi 45km/h, zaawansowana technologia, doskonała szczelność oraz nowoczesny system sterowania. To wszystko pozwala na świetną zabawę na wodzie! Znakomita na prezent zabawka z pewnością zainteresuje każdego malucha, zapewniając długie i pełne niespodzianek wrażenia. Pomoże w rozwoju umiejętności zręcznościowych i koordynacji wzrokowo-ruchowej. Cały zestaw jest zapakowany w kolorowym pudełku i idealnie nadaję się na prezent.


 • częstotliwość: 2,4 GHz
 • prędkość maksymalna: 45 km/h
 • zasięg: 150 m 
 • stacja dokująca w zestawie
 • zaawansowana technologia
 • multifunkcyjny kontroler
 • doskonała szczelność
 • nowoczesny system sterowania
 • dla dzieci powyżej 6 roku życia
 • idealny na prezent

 

Motorówka RC zdalnie sterowana FT012 45km/h to zabawka, która zachwyci każde dziecko. To niesamowita frajda dla najmłodszych jak i dla dorosłych fanów wodnych sportów motorowych. Jest wykonana z solidnego materiału oraz z metalowych elementów przeniesienia napędu. Jej zawrotność i szybkość powoduje doskonałe prowadzenie i świetny wygląd podczas jazdy. Perfekcyjnie opływowy kształt, bardzo szybki ślizg, solidna i mocna turbina oraz silny ster powodują, że łódź osiąga maksymalną prędkość aż do 45 km/h!

 

 

 

 

 

W kadłubie motorówki jest zlokalizowany silnik dobrej klasy bezszczotkowy, regulator obrotów, odbiorniki oraz cała elektronika serwo. Wszystkie połączenia są zabezpieczone przykrywaną i uszczelnianą pokrywą, aby woda nie dostała się do wnętrza. Model łodzi jest precyzyjnie wywożony, dzięki czemu stabilnie utrzymuję się na wodzie i w razie wywrotki obraca się kadłubem w dół. W nowoczesnym systemie sterowania zastosowano mechaniczny ster "serwomechanizm", która pozwala motorówce na zwinność oraz skrętność, niezależnie od mocy silnika.

 

 

 

 

 

 

Wygodny i łatwy w obsłudze pilot sterujący jest w kształcie pistoletu. Kontroler idealnie leży w dłoni i służy do skręcania, jazdy w przód oraz do tyłu. Dzięki spustowi statek automatycznie obraca się i startuje do przodu jak rakieta. Dla bardziej doświadczonych użytkowników posiada wiele zaawansowanych ustawień, wspomagających precyzję prowadzenia łódką. Jest sterowany radiowo o częstotliwości 2.4 GHz z zasięgiem 150 metrów. Pozwala to na bezgraniczne przemierzanie akwenów wodnych!

 

 

 

 

Świetne osiągi, zaawansowana technologia, doskonała szczelność oraz nowoczesny system sterowania to wszystkie cechy, które pozwalają na świetną zabawę na wodzie! Dodatkowo brzydka pogoda lub brak czasu nie będzie przeszkadzało, ponieważ do zestawu została dołączona stacja dokująca, która chroni kadłub przed uszkodzeniem oraz zastąpi eksponat w domu, który może sprawić zazdrość u znajomych.

Znakomita na prezent zabawka z pewnością zainteresuje każdego malucha, zapewniając długie i pełne niespodzianek wrażenia. Pomoże w rozwoju umiejętności zręcznościowych i koordynacji wzrokowo-ruchowej. Cały zestaw jest zapakowany w kolorowym pudełku i idealnie nadaję się na prezent.

 

 

 

  

 

W zestawie znajduję się:

 

 • wytrzymały akumulator 11.1V 1800mAh LiPo
 • motorówka ft012
 • ładowarka
 • podstawka dokująca
 • zapasowa śruba napędowa
 • kontroler

 

 

 

Cechy produktu Motorówka RC zdalnie sterowana FT012 45km/h
Sterowanie
pilot
Predkosc
45km/h
Czas ładowania
180min
Czas pracy
5-6min
Częstotliwość
2,4 GHz
Zasięg
150m
Zasilanie
łódź: akumulator 11.1V 1800mAh LiPo, nadajnik: 6 baterii 1,5V AA
Przeznaczenie
od 6 roku życia
Wymiary
46 cm x 12cm x 12cm
Dodatkowe cechy
perfekcyjnie opływowy kształt, bardzo szybki ślizg, solidna i mocna turbina oraz silny ster
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade