Zgłoś sugestię

Latarka długopisowa, inspekcyjna MacTronic Sunscan 5.1 CRI 95

producent: MacTronic
kod producenta: PHH0031
symbol: LAMAPHH0031
EAN: 5907596132038
112,90  cena netto: 91,79 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 103,87 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 93,71 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 2 dni
dostawa od: 7,50 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

bardzo wysoki indeks odzworowania barw: CRI 95
barwa światła: 4000K
siła światła 50 lumenów
regulacja skupienia wiązki światła
zasilanie: 2x AAA / R03

Latarka długopisowa Sunscan 5.1 / PHH0031 to podręczne narzędzie codziennej pracy. Lekka (tylko 35 g), praktyczna i odporna na uszkodzenia – zmieści się do każdego przybornika, skrzynki i schowka, wygodna do przenoszenia w kieszeni lub przy pasie. Latarkę wyposażono w płynną regulacje stopnia skupienia wiązki światła dostosowując ja tym samym do różnorodnych potrzeb użytkowników. Wytrzymała i starannie wykonana obudowa gwarantuje długa żywotność.

Czym jest CRI? 

Indeks renderowania kolorów (CRI) jest miarą zdolności światła do ujawnienia prawdziwych kolorów przedmiotu, oraz tego co użytkownik zobaczy podczas korzystania z naturalnego źródła światła. Innymi słowy indeks renderowania kolorów jest miarą jakości danych wyjściowych, gdzie im wyższa liczba, tym dokładniejsze są kolory. latarka o wysokim CRI to taka, która wytwarza bardziej naturalnie światło na wyjściu. 

CRI to nie to samo co temperatura barwowa światła. 

Ważne jest, aby pamiętać, że poziom CRI nie jest tym samym, co temperatura barwowa światła. Temperatura barwowa mierzona w kelwinach (K) reprezentuje odbarwianie wiązki światła. Niższa ocena temperatury przedstawia cieplejszy, żółtawy odcień, podczas gdy wyższa ocena Kelvina jest równa chłodniejszemu, bardziej niebieskawemu odcieniu. 

Do czego jest potrzebne światło o wysokim CRI? 

Często światło na wyjściu latarki sprawia, że obiekty wydają się bardziej wybielone lub z niebieskawym odcieniem. Pracownicy przemysłowi i medyczni wymagają umiejętności postrzegania naturalnych lub "prawdziwych" kolorów, aby prawidłowo wykonywać swoje zadania. Ratownicy medyczni w terenie muszą być w stanie prawidłowo zdiagnozować pacjenta za pomocą oznak zewnętrznych, takich jak odcień krwi lub zabarwienie twarzy pacjenta. Inżynierowie i/lub elektrycy muszą być w stanie odróżnić przewody i kable w różnych kolorach, aby mogli bezpiecznie i pomyślnie skonfigurować lub naprawić połączenie. Lakiernicy lub detailerzy, aby dostrzec wady na powierzchni karoserii samochodowej muszą wykorzystywać oświetlenie z wysokim CRI, ponieważ niektóre typy rys/defektów mogą być niewidoczne w zwykłym świetle ledowym. Wreszcie, odpowiednia identyfikacja kolorów jest przydatna podczas poruszania się po szlaku lub lesie w nocy.


Produkt posiada oznaczenie CE.

Cechy produktu Latarka długopisowa, inspekcyjna MacTronic Sunscan 5.1 CRI 95
Dodatkowe funkcje
wysoki indeks CRI
Waga
56
Moc (strumień) światła [lm]
50
Czas i tryby pracy
  • 1 h 30 min
Źródło światła
Osram OSLON Signal
Rodzaj zasilania
  • bateryjne
Zasilanie
2x AAA / R03(w zestawie)
Zasięg światła [m]
b.d.
Waga [g]
  • 35(bez baterii)
  • 56(z bateriami)
Wymiary
149 x 16.8 mm
Intensywność światła [cd]
b.d.
Stopień ochrony (IP)
IP20
Fokus
tak
Odporność na upadki [m]
2,0
Kolor
Czarny
Material_obudowy
aluminium
Zawartość zestawu
latarka,klips,instrukcja obsługi
Gwarancja [miesiące]
24
Przeznaczenie
ratownictwo
Dodatkowe informacje
klips
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade