Zgłoś sugestię

Ładowarka sieciowa eXtreme USB QC3.0 2,5A TC25U-QC30

marka produktu: eXtremestyle
producent lub importer: TKN-CONNECT
kod producenta: TC25U-QC30
symbol: LADSIEEXT2500NTC25U
EAN: 5901445617356
29,90  cena netto: 24,31 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 27,51 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 24,82 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
dostawa od: 7,50 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

Oferujemy ładowarkę sieciową TC25U-QC30 marki eXterme style. Ładowarka kompatybilna jest ze wszystkimi urządzeniami zasilanymi z portu USB. Moc ładowarki to w sumie 2500 mA, napięcie wyjściowe 5V. Ładowarka posiada funkcję szybkiego ładowania. 


  • Idealna dla prądożernych smartfonów, tabletów, nawigacji etc.
  • Maksymalny prąd wyjściowy: 2500mA (łącznie)
  • Zasilanie: 230V AC

Marka eXtreme style jest jednym z czołowych producentów akcesoriów do telefonów, smartfonów, tabletów, nawigacji GPS oraz anten do modemów. Urządzenia tej firmy znaleźć można w niemal każdym dobrym sklepie z akcesoriami GSM i cieszą się zadowoleniem użytkownika końcowego. Wszystkie akcesoria tej marki posiadają certyfikaty niezbędne do użytkowania ich na terenie Unii Europejskiej. Dzięki wysokiej jakości zarówno materiałów, jak i wykonania oraz atrakcyjna cena, firma jest jednym z głównych dostawców akcesoriów GSM w Polsce. 

Prezentujemy ładowarkę sieciową TC25U-QC30 marki eXtreme style. Ładowarka kompatybilna jest z każdym telefonem oraz innymi urządzeniami ładowanymi z portu USB.  Ładowarka wyposażona została w gniazdo USB, dzięki czemu bez problemu wpiąć można kabel posiadający dowolną wtyczkę.  Urządzenie posiada standardowe napięcie 5V oraz moc 2500 mA

 

Dzięki zabezpieczeniom przed przeładowaniem i przepięciami nie trzeba się obawiać pozostawienia telefonu pozostawionego przez dłuższy czas podłączonego do zasilania. 

Niewątpliwie dodatkowym atutem jest funkcja szybkiego ładowania, co poratuje każdy smartfon, kiedy traci na mocy, a jest akurat niezbędny. 

 

Dane techniczne:
napięcie wejściowe: 100-240V AC 50-60Hz
napięcie wyjściowe: 5V DC
maksymalny prąd wyjściowy 5V: 2,5A
maksymalny prąd wyjściowy 9V: 2A
maksymalny prąd wyjściowy 12V: 1,5A
zgodność z DCP / speed charge: tak

 

Ładowarka jest zgodna ze standardem ładowania urządzeń mobilnych DCP (dedicated charging port - port dedykowany do ładowania), potocznie zwane: "speed charge", "fast charge". Zasilacze zgodne z DCP mają zwarte ze sobą piny, które w normalnych warunkach służą do przesyłania danych. Zabieg ten jest potrzebny aby nowe smartfony mogły wykryć zgodność ładowarki z wyżej wymienionym standardem i być ładowane przeznaczonym dla nich optymalnym prądem. Ładowarki bez DCP będą ładować większość smartfonów, lecz będą to robiły dużo wolniej. Kupując nasze ładowarki mają państwo pewność, że urządzenia będą naładowane zawsze na czas!

Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. 

Cechy produktu Ładowarka sieciowa eXtreme USB QC3.0 2,5A TC25U-QC30
Producent
eXtreme
Model
TC25U-QC30
Zasilanie
230V AC
Napięcie wyjściowe [V]
5
Prąd wyjściowy [mA]
2500
Informacje dodatkowe
Zgodność z DCP / speed charge
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade