Zgłoś sugestię

Ładowarka sieciowa eXtreme micro USB 2,1A NTC21M

marka produktu: eXtremestyle
producent lub importer: TKN-CONNECT
kod producenta: NTC21M
symbol: LADSIEEXT2100NTC21M
EAN: 5901445617486
24,90  cena netto: 20,24 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 22,91 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 20,67 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
dostawa od: 7,50 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

Oferujemy ładowarkę sieciową NTC21M marki eXterme style. Ładowarka kompatybilna jest ze wszystkimi urządzeniami ładowanymi poprzez gniazdo microUSB. Moc ładowarki to 2100 mA, napięcie wyjściowe 5V. Długość kabla wynosi 140 cm. Ładowarka posiada funkcję szybkiego ładowania. 


  • Kompatybilna ze wszystkimi telefonami z gniazdem micro USB
  • Zgodna ze standardem DCP / speed charge
  • Długość kabla: 140 cm

Marka eXtreme style jest jednym z czołowych producentów akcesoriów do telefonów, smartfonów, tabletów, nawigacji GPS oraz anten do modemów. Urządzenia tej firmy znaleźć można w niemal każdym dobrym sklepie z akcesoriami GSM i cieszą się zadowoleniem użytkownika końcowego. Wszystkie akcesoria tej marki posiadają certyfikaty niezbędne do użytkowania ich na terenie Unii Europejskiej. Dzięki wysokiej jakości zarówno materiałów, jak i wykonania oraz atrakcyjna cena, firma jest jednym z głównych dostawców akcesoriów GSM w Polsce. 

Prezentujemy ładowarkę sieciową NTC21M marki eXtreme style. Ładowarka kompatybilna jest z każdym telefonem oraz innymi urządzeniami posiadającymi gniazdo microUSB.  Urządzenie posiada standardowe napięcie 5V oraz moc 2100 mA

 

Kabel ładowarki jest dłuższy w porównaniu do standardowych urządzeń ładujących, jego długość to aż 140 cm. Dzięki zabezpieczeniom przed przeładowaniem i przepięciami nie trzeba się obawiać pozostawienia telefonu pozostawionego przez dłuższy czas podłączonego do zasilania. 

Niewątpliwie dodatkowym atutem jest funkcja szybkiego ładowania, co poratuje każdy smartfon, kiedy traci na mocy, a jest akurat niezbędny. 

 

Dane techniczne:
napięcie wejściowe: 100-240V AC 50-60Hz
napięcie wyjściowe: 5V DC
maksymalny prąd wyjściowy: 2100mA
zgodność z DCP / speed charge: tak
rodzaj wtyku: micro USB
długość kabla: 1,4m

 

Ładowarka jest zgodna ze standardem ładowania urządzeń mobilnych DCP (dedicated charging port - port dedykowany do ładowania), potocznie zwane: "speed charge", "fast charge". Zasilacze zgodne z DCP mają zwarte ze sobą piny, które w normalnych warunkach służą do przesyłania danych. Zabieg ten jest potrzebny aby nowe smartfony mogły wykryć zgodność ładowarki z wyżej wymienionym standardem i być ładowane przeznaczonym dla nich optymalnym prądem. Ładowarki bez DCP będą ładować większość smartfonów, lecz będą to robiły dużo wolniej. Kupując nasze ładowarki mają państwo pewność, że urządzenia będą naładowane zawsze na czas!

Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. 

Cechy produktu Ładowarka sieciowa eXtreme micro USB 2,1A NTC21M
Producent
eXtreme
Model
NTC21M
Zasilanie
230V AC
Napięcie wyjściowe [V]
5
Prąd wyjściowy [mA]
2100
Informacje dodatkowe
Zgodność z DCP / speed charge
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade