Zgłoś sugestię
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować

Ładowarka sieciowa BASEUS Letour Dual USB biała

producent: BASEUS
kod producenta: BASLDUSBB
symbol: LADSIEBASLDUSBB
EAN: 6953156251014
28,99  cena netto: 23,57 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 26,67 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 24,06 zł
dostawa od: 7,50 zł
Produkt obecnie niedostępny

Oferujemy ładowarkę sieciową BASEUS Letour Dual USB. Ładowarka kompatybilna jest ze wszystkimi urządzeniami zasilanymi z portu USB. Moc ładowarki to 2400 mA, napięcie wyjściowe 5V. Ładowarka posiada funkcję szybkiego ładowania. Wersja kolorystyczna: biała.


  • Idealna dla prądożernych smartfonów, tabletów, nawigacji etc.
  • Maksymalny prąd wyjściowy: 2400mA 
  • Zasilanie: 230V AC
Do naszej oferty trafia kolejny funkcjonalny gadżet, który zagrzeje miejsce w ekwipunku niejednego nowoczesnego użytkownika.

 

 

Baseus jest jednym z producentów wszelakich akcesoriów GSM. Swoją działalność na rynku powadzi już niemal od 10 lat. Produkty tej marki charakteryzują się wysoką jakością wykonania, nowoczesnym designem, a zarazem praktycznością, przez co szerokie grono użytkowników uważa je za niezbędne w korzystaniu ze swoich smartfonów. Producent skupia się na tym, aby zachować dbałość o każdy detal i jednocześnie aby proponowane akcesoria pozostały piękne w swojej prostocie. 

 

 

 

Prezentujemy ładowarkę sieciową BASEUS Letour Dual USB. Ładowarka kompatybilna jest z każdym telefonem oraz innymi urządzeniami ładowanymi z portu USB.  Wyposażona została w dwa gniazda USB, dzięki czemu bez problemu wpiąć można kabel posiadający dowolną wtyczkę.  Urządzenie posiada standardowe napięcie 5V oraz moc 2400 mA

 

Dzięki zabezpieczeniom przed przeładowaniem i przepięciami nie trzeba się obawiać pozostawienia telefonu pozostawionego przez dłuższy czas podłączonego do zasilania. 

 

Niewątpliwie dodatkowym atutem jest funkcja szybkiego ładowania, co poratuje każdy smartfon, kiedy traci na mocy, a jest akurat niezbędny. 

 

Dane techniczne:
napięcie wejściowe: 100-240V AC
napięcie wyjściowe: 5V DC
maksymalny prąd wyjściowy 5V: 2,4A
speed charge: tak

 


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. 

Cechy produktu Ładowarka sieciowa BASEUS Letour Dual USB biała
Producent
BASEUS
Model
Letour
Zasilanie
230V AC
Napięcie wyjściowe [V]
5
Prąd wyjściowy [mA]
2400
Informacje dodatkowe
Zgodność z DCP / speed charge
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade