Zgłoś sugestię

Komora inhalacyjna Philips Respironics OptiChamber Diamond

marka produktu: Philips
kod producenta: OptiChamber
symbol: komoinhalac
EAN: 383735798207
64,90  cena netto: 60,09 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 59,71 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 53,87 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
dostawa od: 7,90 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

Komora inhalacyjna Philips Respironics OptiChamber Diamond pozwala zwiększać skuteczność podania leku. Dzięki OptiChamber Diamond ustabilizujesz swój oddech poprzez wbudowany gwizdek wysokiego przepływu. 

 

  • zwiększa przyswajalność leku w płucach
  • rozmiar uniwersalny
  • innowacyjny ustnik
  • gwizdek wysokiego przepływu
  • przejrzysta komora 

Komora inhalacyjna Philips Respironics OptiChamber Diamond to produkt wysokiej jakości. Pozwala zwiększać skuteczność podania leku. Posiada zawór niskooporowy oraz gwizdek wysokiego przepływu. Jest łatwy w czyszczeniu i wygodny w użyciu.

 

Zawór Niskooporowy to znacząco istotny element budowy OptiChamber. Powoduje zwiększenie efektywności terapii aerozolowej. Człowiek wydychający pozostawia aerozol w wewnątrz komory urządzenia, umożliwiając jego stratę. Otwarcie zaworu następuję po wykonaniu wdechu przez użytkownika. Łatwy oddech jest możliwy dzięki niskiemu oporowi.

  

 

 

Wizualne potwierdzenie wydechu jest zauważalne dzięki umieszczonemu na górnej ścianie zaworze, który wypycha powietrze na zewnątrz. Konstrukcja została również zaprojektowana dla dzieci. Bez względu na mniejsze ciśnienie wdychane oraz wydychane- zawór będzie się otwierał cały czas.

 


 

Ustnik został zaprojektowany z myślą o dzieciach. Bez problemu dopasowuje się do ust dzieci w różnym wieku. Pozwala to na przejście z maski pediatrycznej do ustnika.

 

 

Dzięki OptiChamber Diamond ustabilizujesz swój oddech poprzez wbudowany gwizdek wysokiego przepływu. Prawidłowa technika oddychania jest ważna dla zdrowia każdego człowieka, bez względu na wiek.

 

 
 

Przejrzysta komora pozwala na komfortową terapię aerozolową. Pacjent dysponuje większą ilością czasu na przyjęcie leku, dzięki antystatecznemu materiałowi, który dłużej utrzymuje aerozol w wewnątrz.

 

 
 

 

 

Zestaw zawiera:

  • Tuba inhalacyjna OptiChamber Diamond
  • Ustnik
  • Instrukcja obsługi w j. polskim

 

 

Cechy produktu Komora inhalacyjna Philips Respironics OptiChamber Diamond
Długość
14 cm
Średnica [mm]
4 cm
Pojemność
140 ml
Waga
25g
Gwarancja
12 miesięcy
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade