Zgłoś sugestię

Klawiatura laptopa do Apple MacBook Pro A1708, MLL42LL/A, MPXQ2LL/A

marka produktu: Movano
producent lub importer: ICO
kod producenta: KL/AP-A1708
symbol: KL/AP-A1708
EAN: 5903050375256
375,90  cena netto: 305,61 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 349,59 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
darmowa dostawa
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych
Prezentujemy Państwu wysokiej jakości klawiaturę pasującą m.in. do laptopów Apple, kompatybilną z modelami Apple MacBook Pro 13 A1708, Pro 13 MLL42LL/A, Pro 13 MPXQ2LL/A, Macbook Pro 13" A1708, Pro 13" MLL42LL/A, Pro 13" MPXQ2LL/A i innymi. Klawiatura jest idealnym zamiennikiem dla klawiatur do laptopów o symbolach Apple KL/AP-A1708 i innych. Klawiatura posiada układ klawiszy QWERTY US zgodny z polski programisty. Kolor klawiatury to czarny. Gwarancja na produkt wynosi 24 miesiące. Prezentowany produkt jest oryginalnie zapakowany przez producenta. Wymiary klawiatury to 276.00 x 99.00 mm. Klawiatura jest podświetlana. Klawiatura jest fabrycznie nowa.
  • fabrycznie nowa
  • wysoka jakość wykonania
  • układ: QWERTY
  • kolor: czarny
  • ergonomiczne klawisze

Klawiatura Movano z naszej oferty to nie tylko atrakcyjna cena, to również solidne i trwałe wykonanie!

Dzięki zastosowaniu solidnych i wysoko jakościowych komponentów, spełnia swoją funkcję w przeciwieństwie do podobnych układów w chińskich zamiennikach, które często nie spełniają żadnych norm.

Należy uważać na klawiatury o podejrzanym nazewnictwie, sugerujące wspaniałe działanie. Niestety w większości przypadków są to indywidualne importy, pod własną marką, bardzo często z najtańszych i najgorszych komponentów.

Dlatego też zachęcamy do rozważnego zakupu danej klawiatury jako lepszej alternatywy dla wątpliwych produktów niewiadomego pochodzenia!

klawiatura - główne
klawiatura - zdjęcie

Wysoka jakość

Fabrycznie nowa klawiatura posiada układ Qwerty US (zgodny z polski programisty), który jest odpowieni dla każdego użytkownika komputera przenośnego. Została wykonana z najwyższej jakości materiałów oraz zaawansowanej technologii.

Ergonomiczne klawisze pozwalają na cichą, wygodną, przyjemną pracę oraz szybkie wprowadzanie tekstu. Dzięki wytrzymałemu tworzywu piktogramy nie ścierają się z klawiszy i nie zaburzają dalszemu użytkowaniu. Podobnie jak w przypadku klawiatur oryginalnych nie odczuwa się zmęczenia dłoni podczas wielogodzinnej pracy na laptopie. Idealnie nadaje się do pracy w różnego rodzaju edytorach tekstu, grania w gry oraz do innych zajęć. 

Dana klawiatura jak najbardziej może konkurować z markowymi częściami zamiennymi, oferującymi materiały najwyższej jakości i niski stopień zużycia.

 

 

Zaufany producent

Nasze klawiatury pochodzą bezpośrednio od importera, firmy ICO - właściciela uznanych marek, takich jak Movano oraz Mitsu, który otrzymał Laur Klienta Odkrycie Roku 2017.

Dana firma posiada już wieloletnie doświadczenie i dlatego importuje wszystkie produkty tylko od sprawdzonych producentów, którzy w ofercie posiadają produkty najwyższej jakości w danym segmencie cenowym. Klawiatury od firmy ICO można spotkać w sklepach polskich oraz zagranicznych.

klawiatura - laur
Cechy produktu Klawiatura laptopa do Apple MacBook Pro A1708, MLL42LL/A, MPXQ2LL/A
Stan
nowy
Układ klawiatury
QWERTY US zgodny z polski programisty
Kolor
Czarny
Enter
mały
Powłoka
matowa
Rodzaj
wyspowa
Podświetlanie
tak
Klawiatura numeryczna
nie
Ramka
nie
Wymiary
276.00 x 99.00 mm
Gwarancja [miesiące]
b.d.
Produkt Klawiatura laptopa do Apple MacBook Pro A1708, MLL42LL/A, MPXQ2LL/A jest kompatybilny między innymi z następującymi modelami urządeń
Apple
MacBook Pro 13 A1708, MacBook Pro 13 MLL42LL/A, MacBook Pro 13 MPXQ2LL/A, Macbook Pro 13" A1708, Macbook Pro 13" MLL42LL/A, Macbook Pro 13" MPXQ2LL/A
Produkt jest zgodny między innymi z następującymi modelami
Apple
KL/AP-A1708
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade