Zgłoś sugestię

Karuzela na łóżeczko z muzyką i projektorem Misie

producent: Pozostali
kod producenta: KX9930
symbol: KARUZMUZPROJMIS
EAN: 5903039700314
65,00  cena netto: 52,85 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 61,10 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 57,20 zł
wysyłka od: 7,90 zł
Produkt obecnie niedostępny

Karuzela na łóżeczko z muzyką i projektorem Misie to produkt wysokiej jakosci. Jest doskonałym sposobem na usypianie dziecka. Generuje relaksującą muzykę, projektor oraz kolorowe zawieszki w kształcie zwierzątek. Uniwersalne mocowanie pozwala na montaż do każdego łóżeczka.


  • idelany sposób na zasypianie i spokojny sen
  • relaksująca muzyka
  • kolorowy projektor
  • wesołe figurki do wieszania
  • uniwersalne mocowanie

Karuzela na łóżeczko z muzyką i projektorem Misie jest wykonany z wytrzymałych materiałów. To idealny sposób na wyciszenie, zasypianie oraz spokojny sen dziecka. Pomaga obniżyć napięcie mięśniowe, uregulować oddech oraz układ pokarmowy. Kształtuje poczucie rytmu, który później ułatwi mu naukę mowy i jej prawidłowy rozwój. Niezwykle interesująca pozytywka posiada kolorowe zabawki - zwierzątka do zawieszenia oraz zachwycający projektor. Zasilana za pomocą 2 baterii AA, których nie ma w zestawie.

 

Została stworzona według najwyższych standardów, zgodnie z dyrektywami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Spełnione normy, podparte restrukcyjnymi certyfikatami gwarantują bezpieczną zabawę niemowlęcia. 

 

karuzela - główne

Relaksująca muzyka

Kojąca kołysanka pozwala na spokojne zasypianie i sen Twojego dziecka. Posiada miarowy rytm, melodię imitująca kołysanie oraz regulację głośności, którą można dobrowolnie ustawić.

karuzela - muzyka
karuzela - projektor

Magiczny projektor

Za spokój Twojego dziecka odpowiada również zachwycający projektor posiadający regulację natężenia światła, który wyświetla na suficie kolorowe refleksy w kształcie gwiazdek i księżyców. Dodatkowo doskonale sprawdzi się jako lampka nocna. 

 

 

Wesołe zabawki

Kolorowe, obracajace się zabawki, są zawieszane na końcach ramion i pozwalają na szybsze zasypianie dziecka oraz na świetną zabawę. Rozwijają koordynację wzrokową oraz ruchową malucha. Dodatkowo wszystkie wesołe figurki można zdemontować i wykorzystać jako oddzielne zabawki

 

karuzela - zawieszki 1
karuzela - zawieszki 2

Uniwersalne mocowanie

Całość karuzeli jest zawieszona na długim pałąku, który jest montowany do szczebelków dziecięcego łóżeczka, fotelika lub wózka. Poręczny klips posiada regulację. Mocowanie jest łatwe, szybkie i umożliwia montaż do każdej barierki o różnych rozmiarach. 

karuzela - części i mocowanie
karuzela - opcje

Opcje karuzeli:

1.  Ustawienie dźwięku

2. Funkcja obrotów karuzeli

3. Włączanie/ wyłączanie projektora

4. Funkcja włącz/ wyłącz

karuzela - pudełko
Cechy produktu Karuzela na łóżeczko z muzyką i projektorem Misie
Zasilanie
2 baterie AA
Mocowanie
uniwersalne
Regulacja głośności
Tak
Regulacja
natężenia światła projektora
Przeznaczenie
dla dzieci od pierwszego dnia życia
Certyfikat
CE
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade