Zgłoś sugestię

Karta pamięci SanDisk SDHC 32GB Extreme PRO 95MB/s UHS-I

marka produktu: SanDisk
symbol: NODAKAPASDHCSAN32PRO
EAN: 619659147655
70,70  cena netto: 57,48 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 65,04 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 58,95 zł
dostępność: Wysyłka w ciągu 1-2 dni
dostawa od: 7,50 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych
  • Prędkość zapisu: do 90 MB/s
  • Prędkość odczytu: do 95 MB/s
  • Zastosowanie: do kamer FULL HD, lustrzanek

Karta marki SanDisk Extreme Pro o pojemności 32 GB produkowana jest z najwyższej jakości komponentów gwarantowanych przez producenta. SanDisk Extreme Pro jest najwydajniejszą pamięcią do kamer HD i aparatów lustrzanych. Karta ta ze względu na osiąganą prędkość zwiększa ciągłość robienia zdjęć oraz skraca czas zgrywania zdjęć.

Dzięki klasie szybkości 10 i UHS-I karta umożliwia uchwycić dynamiczne sceny w jakości Full HD, a nawet w trybie 3D. Extreme Pro SDHC jest wyposażona w kontroler SanDisk Power Core zapewniający błyskawiczny odczyt i zapis danych rozmieszczając je w pamięci karty szybciej i wydajniej, ponadto  zapewnia wyższą wytrzymałość dzięki równoważeniu poziomu zużycia. Zaawansowany kod korekcji błędów (ECC) zwiększa ogólną integralność danych oraz niezawodność karty podczas operacji odczytu i zapisu.

Karta SanDisk Extreme Pro SDHC 32GB Class UHS-I jest bardzo popularnym nośnikiem pamięci o niewielkich rozmiarach. Dodatkowo jest odporna na wysokie i niskie temperatury, wstrząsy, promieniowanie rentgenowskie czy zalania wodą.


Specyfikacja:

  • Pojemność: 32GB
  • Temperatura pracy: od -25 do +85°C
  • Prędkość odczytu: do 95 MB/s (633X)
  • Prędkość zapisu: do 90 MB/s (600X)
  • RescuePRO: oprogramowanie do ściągnięcia - pozwalające odzyskać przypadkowo utracone dane z karty (roczny numer licencyjny w opakowaniu karty).

Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny

Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade