Zgłoś sugestię

Kabel USB BASEUS 2w1 Android / iOS czarny

marka produktu: Partner Tele
kod producenta: BASUSB2W1
symbol: AKGSMUBASUSB2W1
EAN: 6953156255555
18,99  cena netto: 15,44 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 18,04 zł
dostępność: Natychmiastowa wysyłka i
dostawa od: 7,50 zł
Liczba sztuk
Dodaj do ulubionych

Kabel Baseus 2w1 Apple Lightning + Micro USB o długości 23 cm. To uniwersalny kabel idealny dla użytkowników posiadających dwa telefony z różnymi wejściami. Kabel oferuje ładowanie i synchronizację danych.


  • Przewód 2w1
  • Wyposażony w złącze Apple Lightning + microUSB 
  • Długość: 23cm
  • Kolor: czarnyDo naszej oferty trafia kolejny funkcjonalny gadżet, który zagrzeje miejsce w ekwipunku niejednego nowoczesnego użytkownika.

 

 

Baseus jest jednym z producentów wszelakich akcesoriów GSM. Swoją działalność na rynku powadzi już niemal od 10 lat. Produkty tej marki charakteryzują się wysoką jakością wykonania, nowoczesnym designem, a zarazem praktycznością, przez co szerokie grono użytkowników uważa je za niezbędne w korzystaniu ze swoich smartfonów. Producent skupia się na tym, aby zachować dbałość o każdy detal i jednocześnie aby proponowane akcesoria pozostały piękne w swojej prostocie. 

 

 

 

 

Zaufany producent proponuje dziś coś z gamy akcesoriów dla użytkowników urządzeń mobilnych, pragnących zaopatrzyć się w zapasowy przewód bez rozbijania banku.

 


Kabel od Baseus to prosty sposób na łatwą i wygodną pracę z urządzeniem, szczególny nacisk kładąc na bezpieczeństwo ładowania i kompatybilność.Kabel 2w1 posiada na jednym przewodzie zarówno złącze microUSB jak i przejściówkę Lightning, wobec czego można w przeciągu sekund zmienić swój kabel ładujący w zależności od urządzenia, którego chcemy użyć.Kabel oferuje ładowanie i synchronizację danych.Za tak niewielką cenę możesz zdobyć kompana na lata i przekonać się, że Baseus jest marką, godną zaufania.


Produkt dopuszczony do obrotu w RP, posiada certyfikat CE. Kraj pochodzenia CRP.

Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade