Zgłoś sugestię

Jubilux - Wodny Świat 65 elementów

producent: Jubilux
symbol: dtdzabjubwodswi65
45,99  cena netto: 37,39 zł
dostawa od: 10,90 zł
Produkt obecnie niedostępny
  • Kompatybilne z klockami Lego Duplo
  • Ilość elementów: 65 (w tym nurek i 2 rybki)
  • W komplecie kolorowe naklejki

Jubilux jest znanym na całym świecie producentem i eksporterem zabawek. Jest na rynku od 1997 roku. Głównymi produktami firmy są zabawki edukacyjne takie jak klocki i inne zabawki konstrukcyjne. Firma stawia sobie za główny cel jakość i bezpieczeństwo produktów. Gwarancją tego jest utalentowana kadra projektantów. Woma jest zaufanym producentem, który ma na swoim koncie sukcesy biznesowe na całym świecie. Zabawki Jubilux przynoszą wiele radości zarówno dzieciom jak i ich rodzicom. Życzymy udanej zabawy!

Rewelacyjny zestaw klocków z serii Wodny Świat. Klocki charakteryzują się doskonałą jakością oraz niepowtarzalną stylistyką. W zestawie znajdują się elementy podwodnego świata: m.in. dwie duże kolorowe rybki oraz nurek. Zestaw zawiera również piękne kolorowe naklejki, które uatrakcyjnią zabawę. Dziecko może bawić się w nurka i odkrywać interesujące tajemnice, jakie mogą kryć nieprzeniknione głębiny. Klocki są bardzo kolorowe, posiadają różnorodne elementy, dzięki czemu dziecko z pewnością będzie się nimi bawić przez długi czas, zachęcając do zabawy nawet rodziców. Z klocków można tworzyć przeróżne konstrukcje. Klocki zachęcają do zabawy i pobudzają wyobraźnię dziecka.

Klocki są kompatybilne z klockami Lego Duplo.

Zestaw mieści się w funkcjonalnym, plastikowym kolorowym kuferku, dzięki czemu nasze dziecko po zakończonej zabawie chętnie wrzuca klocki do pudełka. Kuferek może również stanowić doskonałe uzupełnienie wystroju pokoju naszego Malucha.

Zestaw składa się z 65 elementów.

Specyfikacja:

  • Wymiary: 21 x 24,5 x 21 cm
  • Wiek: powyżej 3 lat
  • Waga: 1 kg
  • Ilość elementów: 65 klocków (w tym 2 rybki, nurek)


Uwaga:
Klocki przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia.


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade