Zgłoś sugestię

Jubilux - Kuferek Elektryczny pociąg 93 elementy

producent: Jubilux
symbol: DTDZABJUBKUFELEPOC93
161,90  cena netto: 131,63 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 158,69 zł
dostawa od: 10,90 zł
Produkt obecnie niedostępny
  • Pociąg wydaje dźwięki
  • Kompatybilne z klockami Lego Duplo
  • 94 elementy w komplecie

Jubilux jest znanym na całym świecie producentem i eksporterem zabawek. Jest na rynku od 1997 roku. Głównymi produktami firmy są zabawki edukacyjne takie jak klocki i inne zabawki konstrukcyjne. Wszystkie klocki są kompatybilne z klockami Lego.
Firma stawia sobie za główny cel jakość i bezpieczeństwo produktów. Gwarancją tego jest utalentowana kadra projektantów. Woma jest zaufanym producentem, który ma na swoim koncie sukcesy biznesowe na całym świecie.
Zabawki Jubilux przynoszą wiele radości zarówno dzieciom jak i ich rodzicom. Życzymy udanej zabawy!

Klocki JUBILUX z Serii „Pociągi” są przeznaczone dla najmłodszych. Ze względu na swoje kształty i rozmiary są bezpieczne dla dziecka. Ich kolorystyka i kształty zachęcają do budowania. Konstruowanie torów, lokomotyw i wagoników to najlepsza zabawa dla Twojego malucha. Zatem, para buch, koła w ruch!

Zestaw Elektryczny pociąg z serii dla najmłodszych. Pociąg napędzany jest elektrycznie poprzez baterie. Jeździ po wcześniej ułożonych torach. Pociąg wydaje dźwięki. Zestaw zawiera klocki do zbudowania dwóch pętli torów kolejowych, pociągu z wagonami, dwóch stacji kolejowych, zawiera również znaki, semafory oraz figurki kolejarza i pasażerów. Klocki charakteryzują się doskonałą jakością oraz niepowtarzalną stylistyką. Klocki są bardzo kolorowe, posiadają różnorodne elementy, dzięki czemu dziecko z pewnością będzie się nimi bawić przez długi czas. Klocki uczą dziecko rozpoznawania kolorów, kształtów oraz rozwijają dziecięcą wyobraźnię.

Zestaw mieści się w funkcjonalnym, plastikowym kolorowym kuferku, dzięki czemu nasze dziecko po zakończonej zabawie chętnie wrzuca klocki do pudełka. Kuferek może również stanowić doskonałe uzupełnienie wystroju pokoju naszego Malucha.

Klocki są kompatybilne z klockami Lego Duplo.
Zestaw składa się z 94 elementów.

Specyfikacja:

  • Wymiary kuferka: 38 x 24.5 x 28cm
  • Wiek: powyżej 3 lat
  • Waga: 2,3 kg
  • Ilość elementów: 94 klocki


Uwaga:
Klocki przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia.


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade