Zgłoś sugestię

Ceramiczna krajalnica Kyocera do warzyw "Julienne" czarna

marka produktu: Kyocera
symbol: NOAKKRAJJULICZAR
81,90  cena netto: 66,59 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 75,35 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 67,98 zł
darmowa dostawa
Produkt obecnie niedostępny

Przedstawiamy ceramiczną krajalnicę Kyocera do warzyw "Julienne" w kolorze czarnym. Jest niezwykle prosta w obsłudze oraz solidnie wykonana. Ostrze wykonano z wysokiej klasy ceramiki, twardością zbliżonej do diamentu.


  • Ceramiczna krajalnica
  • Prosta w obsłudze
  • Długość ostrza: 9 cm
  • Kolor: Czarny

Genialny, czarny przyrząd do krojenia warzyw w paski (julienne) w kształcie zapałki o grubości 2.5mm. Dzięki temu urządzeniu można w perfekcyjny sposób pokroić np. marchewkę na sałatkę czy zetrzeć jabłko na szarlotkę zachowując przy tym ich naturalny smak, zapach i barwę.
Ostrze wykonano z wysokiej klasy ceramiki, twardością zbliżonej do diamentu, która pozostaje ostra jak brzytwa dziesięć razy dłużej niż jej metalowy odpowiednik (przez wiele lat) oraz nie zmienia smaku i zapachu żywności.
Ceramika stosowana w urządzeniu jest wyjątkowa, ponieważ nie wchodzi w reakcję z żadnymi sokami, dzięki czemu warzywa i owoce zachowują większość witamin i nie zmieniają smaku, jest do 10 x twardsza od metalu i oczywiście nie rdzewieje.

Wymiar: 9 cm
Kolor: Czarny


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny

Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt