Zgłoś sugestię
Obecnie nie mamy wybranego produktu, ale mamy podobne, które mogą Ciebie zainteresować

Bateria Premium Blue Star BL-6F do Nokia N95 8GB 1400mAh

marka produktu: Blue Star
kod producenta: BL-6F
symbol: AKGSMBATBLUSTBL6F
EAN: 5901737138132
17,90  cena netto: 14,55 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 16,47 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 14,86 zł
dostawa od: 7,90 zł
Produkt obecnie niedostępny
  • Bateria GSM marki Blue Star
  • OGNIWA KLASY PREMIUM
  • Zamiennik o wysokiej, realnej pojemności
  • Symbol: BL-6F
  • Pojemność: 1400mAh
  • Typ ogniw: litowo-jonowe
  • Pełna lista kompatybilności w opisie
Mamy przyjemność zaprezentować w naszej ofercie baterie GSM marki

Specjalnie dla tych, którzy pragną zmaksymalizować czas pracy swojego telefonu, bez konieczności rozbijania banku! Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z bogatą ofertą baterii klasy Premium.Każdy użytkownik smartfona za pewne nie raz borykał się ze zbyt szybko rozładowującą się baterią, a w związku z tym i koniecznością ładowania telefonu nawet kilkukrotnie w ciągu dnia! Blue Star oferuje rozwiązanie problemu prądożernych smartfonów, proponując między innymi baterie klasy Premium w przystępnej cenie.
Klasa Premium jest gwarantem długiego działania i wytrzymałości ogniw użytych w baterii, dzięki czemu użytkownik ma pewność iż nawet oryginalna bateria nie zapewni takich osiągów jak właśnie ogniwa klasy Premium. 

Decydując się na baterię Blue Star, wybieramy przede wszystkim pewnego producenta, który nie mydli oczu irracjonalnie wysokimi pojemnościami, nadrukowanymi na podrzędnej jakości ogniwach niewiadomego pochodzenia.

Blue Star oferuje tylko sprawdzone, pewne produkty, gwarantując prawdziwość podanych parametrów. Do tego - baterie Blue Star posiadają aż dwa układy zabezpieczeń IC oraz zupełny brak efektu pamięci.

Każdy użytkownik za pewne wie, jak prądożerne potrafią być te urządzenia, i jaką udręką jest trzymanie ładowarki w ciągłej gotowości. Blue Star przychodzi tu z pomocą, wprowadzając do gamy swych produktów zamienną baterię do telefonów Nokia N95 8GB i innych.

Wysoka pojemność rzędu 1400mAh zagwarantuje pracę telefonu na najwyższych obrotach, a ładowarkę można spokojnie schować do szuflady. Czy to do oglądania filmów, esemesowania, długich rozmów lub surfowania po sieci, bateria Blue Star stanie się nieodłącznym kompanem każdego posiadacza Nokii.

Zapewniamy, iż zdziwisz się, jak długo Twoja Nokia obędzie się bez ponownego ładowania. Spróbuj, a przekonasz się!

 

 

 

 

 

 

 

PRZED PIERWSZYM UŻYCIEM NALEŻY SPRAWDZIĆ, CZY NIE MA FOLII ZABEZPIECZAJĄCEJ PINY.


Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP.

Cechy produktu Bateria Premium Blue Star BL-6F do Nokia N95 8GB 1400mAh
Pojemność [mAh] i
1400
Typ akumulatora
Litowo - jonowy (Li-Ion)
Dedykowane do
Nokia
Produkt Bateria Premium Blue Star BL-6F do Nokia N95 8GB 1400mAh jest kompatybilny między innymi z następującymi modelami urządeń
Nokia
NOK 6210 Navigator, NOK 6290, NOK 6710 Navigator, NOK E65, NOK N93i, NOK N95, NOK N96
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade