Zgłoś sugestię

Bateria Extreme do Samsung i900 OMNIA Li-poly 1100mAh

producent: eXtreme
symbol: akgsmbatextliposi900
36,05  cena netto: 29,31 zł
cena przy zakupie minimum 3 sztuk: 33,89 zł cena przy zakupie minimum 10 sztuk: 31,72 zł
wysyłka od: 7,90 zł
Produkt obecnie niedostępny
  • Znany producent baterii GSM
  • Pojemność: 1100 mAh
  • Brak efektu pamięci
  • Pasuje do telefonów Samsung i900 OMNIA
Baterie eXtreme posiadają bardzo wydajne ogniwa litowo-polimerowe, które zapewniają najwyższy współczynnik gromadzonego ładunku. Dzięki solidności firmy eXtreme i ich staraniom, uzyskali oni baterie o bardzo wysokiej realnej pojemności. Czas działania baterii jest o wiele dłuższy od tańszych "nie firmowych" baterii, które zapewniają nam teoretycznie pojemności 4000 mAh.
Wybierając tą baterię mamy pewność, że będzie ona wydajniejsza od wszechobecnych baterii "nie firmowych" 2000 - 4000 mAh. Wszystkie baterie są fabrycznie opakowane dzięki temu klient może być pewien pełnej wartości zakupionego produktu.

Baterie litowo-polimerowe o wiele lepiej znoszą większe obciążenia w telefonach komórkowych, wydłużają one znacznie czas działania nowoczesnych komórek. Co więcej są one lżejsze od bateri litowo-jonowych (li-ion).

Extreme do produkcji baterii używa tylko niezwykle nowoczesnych, wyselekcjonowanych ogniw litowo-polimerowych najwyższej jakości. Podaje minimalną pojemność swoich ogniw która w praktyce jest mocno zaniżona. Są one o wiele droższe w produkcji, od litowo-jonowych odpowiedników w zamian zapweniając wiekszą moc oraz mniejszy ciężar.

Bateria do telefonów Samsung i900 OMNIA

Dane techniczne:
  • znamionowe napięcie ogniwa: 3,6/3,7V
  • najnowsza technika wykonania
  • ogniwa litowo polimerowe najwyższej jakości
  • do 1000 cykli ładowania/rozładowania
  • wysoka realna pojemność minimalna: 1100mAh

Uwaga:
Bateria jest fabrycznie naładowana, wymagane jest uformowanie. Formujemy w następujący sposób - po zakupie należy umieścić baterię w telefonie i ją naładować do pełna, następnie korzystać z niego aż do wyczerpania (pierwsze wyłączenie telefonu). Cykl pełnego ładowania i rozładowania powtarzamy 3 razy.
Produkt posiada certyfikat CE, spełnia wszelkie niezbędne wymogi oraz przepisy, a także został dopuszczony do obrotu na terytorium RP. Kraj pochodzenia: Chiny
Cechy produktu Bateria Extreme do Samsung i900 OMNIA Li-poly 1100mAh
Typ baterii
Litowo-polimerowa (Li-Poly)
Oznaczenie
i900 OMNIA
Do telefonów
Samsung
Napięcie [V]
3,7
Pojemność [mAh] i
1100
Gwarancja
12 miesięcy
Opinie o produkcie
Dostawa i płatność
Zapytaj o produkt
Seltrade